FRAMED 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра FRAMED 2 це платний квест для андроїда, причому, як ви бачите, це вже друга частина, яку на даний момент можна купити зі знижкою, без якої гра обійдеться в 4,5 долара, а зараз її можна придбати всього за два. До речі на першу частину зараз теж знижка, замість трьох доларів вона коштує 15 центів ... Так що, це хороший привід познайомитися з новим світом, який нас тут пропонують.

Вкрай важливо усвідомити хто став розробником цієї гри - знаменита студія Noodlecake! На рахунку яких дуже багато дуже популярних проектів, що вже говорить про те, що вони гри робити вміють, але більша частина їх проектів безкоштовна, а якщо ми бачимо що за свій проект вони просять грошей, висновок один - це шедевр!


Сюжет другої частини, що важливо усвідомити, є передісторією першій частині, так що, якщо ви в першу частину не грали - нічого страшного, скоріше навіть, вам пощастило! Тепер, ви можете пройти всі в правильній послідовності, що безумовно буде досить цікаво, як мені здається, у всякому разі, перша частина гри отримала чверть сотні нагород в самих різних номінаціях, що вкрай рідко сьогодні зустрічається.

Згідно з сюжетом, ваш герой - контрабандист, професія важка і небезпечна, а значить, вас чекає маса цікавих пригод, особливо якщо враховувати що ви везете цінний вантаж з якоїсь екзотичної країни. Не меншої уваги заслуговує і декору гра, яка реалізовано в стилі інтерактивного комікса, сторінки якого буквально просякнуті нуаром, який багато так люблять і цінують останнім часом, а ще тут маса варіантів розвитку подій, так що, пробуйте, експериментуйте, розважайтеся!


Особливості гри:

  • Захоплююча сюжетна лінія
  • неповторний геймплей
  • Цікавий дизайн і оформлення
  • просте управління
  • Ніякої реклами і додаткового доната

Недоліки гри:

  • Немає пробної версії, вартість гри від 2 до 4,5 доларів, в залежності від знижки

Підсумок: гра FRAMED 2 коштує своїх грошей, це факт, причому, варто враховувати, що якщо ви пройдете її, то обов'язково захочете розщедритися і на першу частину, а й вона того варта!


Реклама

FRAMED 2 для LG Magna

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/19 08:58
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |