DRIVELINE © Rally, Asphalt and Off-Road Racing
3.5 (6)

DRIVELINE © Rally, Asphalt and Off-Road Racing

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра DRIVELINE © Rally, Asphalt and Off-Road Racing це гонки на андроїд, в яких передбачається можливість участі в трьох різних типах змагань, які ми розберемо трохи пізніше. Підготували гру в студії VO DIGITAL ARTS, причому це вже їх третій гоночний проект, а один з минулих - Rally Racer Drift, сміливо можна назвати навіть успішним, особливо якщо судити за кількістю завантажень, яке перевалило за 10 мільйонів!


Геймплей нової гри є гонки, напхані сучасними можливостями, які відверто кажучи трохи нагадують інші проекти, які я називати не буду, тому що, боюся, якщо я порівняю цю гру з меккою для фанатів швидкості, то мене просто обчислювати по ip і вб'ють. Але, будь-хто цікавиться цим жанром відразу помітить схожі нотки, що в поточному контексті дуже навіть обнадіює.

У підсумку, ми отримуємо можливість брати участь в трьох режимах - гонки по асфальту, де беруть участь потужні і швидкі суперкари, гонки формату «ралі», де нас чекають повнопривідні монстри, які люблять ґрунтовку і нарешті повноцінний off-road, в режимі якого ми пересідаємо за кермо джипів і будемо місити бруд. Такий підхід, хоч і не оригінальний, але все ж ефективний, дозволяє задовольнити практично всю аудиторію.

Однак, з гонок сьогодні попит серйозний, так що, доведеться пройтися по всіх проблемах цієї гри, а їх, на жаль, в достатку.

Графіка - середня, але основна її проблема в тому, що ваш автомобіль буде завжди опрацьовано трохи краще ніж все оточення, в результаті, виглядає дивно. З фізикою теж проблеми, особливо при контакті з іншими автомобілями або відбійниками. На всі три дисципліни заведено всього дев'ять автомобілів, що дуже мало. Крім цього, питання з тюнінгом опрацьовано дуже і дуже поверхнево, що відразу віддає халтурою, особливо при такому «великому» автопарку.


Особливості гри:

  • Три режими гри - асфальт, ралі і бездоріжжя
  • дев'ять автомобілів
  • скромний тюнінг
  • зрозуміле управління

Недоліки гри:

  • Крім того що і так вже було описано тут буде реклама і Донат

Підсумок: все що можна сказати про гру DRIVELINE © Rally, Asphalt and Off-Road Racing - хороша спроба, не більше того. Задумка цікава, більш того, правильна, а ось реалізація відверто кажучи страждає, що сумно. Само собою, з лідерами жанру гра конкурувати не зможе, втім, вона і не намагається.


Реклама

завантажити DRIVELINE © Rally, Asphalt and Off-Road Racing 1.1 для LG Magna

Нове в цій версії
*Added new vehicle control mode (Easy) for casual players.You can select "Easy" or "Pro" mode in Options/Gameplay menu.
*Added x86 support.
*Overall performance improved.
*Some bugs fixed.
Загальна інформація
версія 1.1 (1005)
дата завантаження 2017-08-10 21:44
Розмір 70.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
3.49★ 69.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/11 08:39
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |