Can You Escape - Armageddon
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Can You Escape - Armageddon це квест для андроїда, який заснований на класичному типажі - пошуку предметів, а також рішенням трапляються головоломок, які допомагають у розкритті загальної таємниці того, що відбувається. Підготували гру в студії MobiGrow, з проектами якої ми вже стикалися, в цілому, їх багато і всі вони з серії «Can You Escape», яка передбачає найрізноманітніші і цікаві сюжети, проте, з армагеддоном ми ще точно не стикалися!


Геймплей розгортається в світі, який вже пережив апокаліпсис, як ви вижили - питання, але не такий важливий, тому що набагато складніше жити тепер, тому що вам потрібно не тільки безпечний нічліг, а й їжа, вода і медикаменти. Кругом лише зруйновані будівлі, зламані автомобілі та інші атрибути. До речі, оформлення гри вийшло на високому рівні, атмосфера, що відбувається і загального занепаду передана чудово, скаржитися на неї - остання справа. Графіка теж вийшла досить хорошою, не рахуючи, що картинка в більшості випадків статична, не рахуючи невеликої кількості анімації на головоломках, де потрібно щось рухати. Крім головоломок тут є багато шифрів, рішення яких теж наближає вас до успіху.

Однак, виживання та інші клопоти, які вам доведеться пережити відходять на друге місце, перед головним питанням - хто підготував всі ці пастки і навіщо це взагалі потрібно? Але, в цьому і сенс гри - знайти відповіді на всі ці запитання.


Особливості гри:

  • Прекрасна атмосфера постапокаліпсіс, з увагою до деталей
  • Цікавий сюжет, в якому є місце для таємниць і секретів
  • Красива графіка і багато локацій
  • Складні і цікаві головоломки
  • Вихід, завжди потрібно шукати вихід!

Недоліки гри:

  • У грі є реклама і Донат, але це не головна проблема.
  • Безкоштовними виявилися тільки перші 9 рівнів, решта стоять 3 долари

Підсумок: з грою Can You Escape - Armageddon ситуація стандартна, граєте дев'ять рівнів, якщо сподобалося - купуєте повну версію, складно сказати щось ще, на мій погляд гра гідна.


Реклама

завантажити Can You Escape - Armageddon 1.0.14 для LG Magna

Нове в цій версії
Can You Escape - Titanic Out Now!
Загальна інформація
версія 1.0.14 (1000014)
дата завантаження 2017-08-09 21:41
Розмір 49.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MobiGrow на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/10 09:39
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |