Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game)
1.7 (4)

Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game)

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game) це вестерн для андроїда, який на Google Play позиціонується як гонки ... що відверто кажучи дивно. Насправді ж, жанр визначити складно, тому що в цій грі є практично все, вона однозначно заслуговує вашої уваги.

Підготували її в студії ZULU, причому цей проект можна сміливо назвати вінцем їх поточних праць. У цій студії вже були експерименти з відкритим світом, який навіть в середині 2017 року досить слабо і з великими застереженнями представлений на мобільних платформах, не обійшлося і тут без проблем, але я вірю, що без нових і нових спроб розробники так і не зрушать з мертвої точки.


Одним своєю назвою гра відразу дає зрозуміти, до чого розробники прагнули, а прагнули вони до знаменитого і дуже крутому проекту під назвою Red Dead Redemption, другу частину якого чекає весь світ. Само собою, зрівнятися з творінням від Rockstar практично неможливо, але тут найголовніше це ідея, яка живе і повинна бути почута.

Сюжет гри розповідає про пригоди помічника шерифа в богом забутому містечку на дикому заході, за часів коли балом правили бандити, а дуелі посеред вулиці були нормальним явищем. Вас чекає відкритий світ, перестрілки, золото, ковбої, бандити і багато завдань, здебільшого скромних, але все ж, це тестування гри, як заявляють розробники, можливо, скоро ми побачимо щось більш масштабне і якісне, на що я особисто дуже сподіваюсь!


Особливості гри:

 • Великий відкритий світ
 • Тут є тварини, поведінка яких непередбачувано
 • зручне управління
 • На початку гри є навчання, щоб у вас не залишилося питань
 • Повноцінний сюжет і багато місій
 • Багато побічних занять
 • Опрацьовані та цікаві діалоги
 • Широкий вибір екіпіровки та одягу
 • хороший саундтрек
 • Стрілянина, погоні і багато іншого

Недоліки гри:

 • Відкритий світ порожненьке, позначається економія ресурсів
 • Більшість завдань вийшли нудними
 • присутній реклама
 • Графіка на середньому рівні

Підсумок: грі Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game) безумовно не вистачає звичного багатьом лиску і на даному етапі їй складно зрівнятися з будь-яким іншим відомим проектом аналогічно формату, але не будемо забувати, це ж мобільна платформа, з якої з кожним роком вичавлюють все більше і більше.


Реклама

завантажити Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game) 1.22 для LG Magna

Нове в цій версії
fix
Загальна інформація
версія 1.22 (22)
дата завантаження 2017-11-17 13:37
Розмір 21.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.68★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/06 09:30
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |