Touchdowners
4.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Touchdowners це спортивне змагання для андроїда, в основу якого ліг відомий спорт під назвою «Американський футбол», фанатів якого досить у всьому світі, ось тільки в класичному виконанні ми його не отримаємо. Підготував гру розробник на ім'я Brad Erkkila, на рахунку якого вже п'ять ігор, більше ніж у деяких студій!

Оформлення у гри вийшло досить типовим, можна навіть назвати її платформер, ось тільки все що тут буде відбуватися - відбувається на одному екрані, який практично повністю вміщує в себе ігрове поле. З причини невеликих розмірів поля кількість гравців з кожної сторони теж обмежили, їх всього по троє. Мета відбувається досить типова - доставити м'яч за лінію оборони противника, доторкнувшись їм до землі.

Найбільший інтерес тут повинен викликати сам підхід до гравців, які володіють довгими руками, не вміють бігати, можуть тільки стрибати і обертати цими руками, що відверто кажучи нагадує раніше зустрічалися проекти, назва яких не виходить пригадати, бо явною популярністю вони не володіли.

У грі є три режими, один передбачає швидкі ігри, які не вимагають від вас особливих навичок, тут можна тренуватися і просто розважатися. Другий режим нагадує кар'єру, тому що в ньому потрібно перемогти певні команди супротивників, складність, само собою, постійно зростатиме. Має в грі і мультиплеер, але на жаль реалізований він в межах одного пристрою, що не дуже зручно, боротися з реальними гравцями по інтернету було б значно цікавіше, проте, при такому підході гри відмінно себе почуває і без інтернету.


Особливості гри:

  • Цікава фізика і позитивний геймплей
  • Досить просте управління
  • Три режими гри
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Мультіплеер передбачає гру на одному пристрої, через інтернет не вийде
  • Є реклама, відключити не вийде, навіть за гроші, тому що їх ніхто не просить

Підсумок: трохи дивна, але все ж позитивна гра Touchdowners підійде всім, хто втомився від рядових проектів і шукав щось нове і незвичайне, так що, рекомендую звернути на неї увагу, як це вже встигла зробити сотня тисяч чоловік.


Реклама

завантажити Touchdowners 1.2.1 для LG Magna

Нове в цій версії
• Small maintenance update
Загальна інформація
версія 1.2.1 (3)
дата завантаження 2018-09-01 17:10
Розмір 8.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Brad Erkkila на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/08/05 17:14
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |