RAD Boarding
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра RAD Boarding це аркада для андроїда за основу якої взяли заїзди на сноуборді, ось тільки снігу ви тут не знайдете, скоріше навіть навпаки, знайдете тліючі залишки цивілізації, яку в черговий раз спіткала якась немислима доля. Підготували гру в знаменитій студії Noodlecake, яка, до речі, є автором іншої гри про сноуборд, про неї ви вже напевно неодноразово чули, мова про Alto's Adventure, кількість завантажень якої наближається вже до 50 мільйонів! Але якщо в основу популярного проекту ліг скандинавський мінімалізм і проста графіка, то в своєму новому проекті розробники вирішили показати навколишній світ у фарбах і не полінувалися додати багато цікавих елементів в візуальний ряд.


Геймплей, крім сноуборда і відповідного для нього простору будується на тому що трапився апокаліпсис, причому його наслідки видно на задньому тлі - зруйновані будівлі, пожежа десь на горизонті, літаючі тарілки, які впадають вулкани і багато інших елементів, що створюють враження що тут сталося все і відразу, зомбі тільки не вистачає. Кататися ж належить по якимось гладким, хвилеподібним камінню, що, мабуть, питань викликати не повинно. Чисто технічно, геймплей нескінченний, причому ви навіть розбитися не можете, але є проблема, вас переслідують потоки лави, а кожне невдале приземлення гальмує вас, а значить, може стати останнім що ви встигнете зробити. Чому сноуборд може рухатися навіть в гірку, нехай і повільно, теж не має значення, тому що крім подібні дивацтва фізика в грі відмінна, так само як і все інше.


Особливості гри:

  • Відмінна графіка і фізика
  • Крута озвучка в стилі ігор 90-х
  • Всілякі комбо і трюки
  • Іноді можна зустріти боса, з яким потрібно битися
  • Різна екіпірування у вигляді одягу та дощок
  • Незабутня атмосфера руйнування

Недоліки гри:

  • Присутній реклама і невеликий Донат

Підсумок: складно порівнювати гру RAD Boarding з аналогічною за змістом Alto's Adventure, ігри хоч і про сноуборд, але кожна прекрасна по своєму, а в цілому, вони один одного доповнюють. Так що, якщо хочете тиші і спокою - вибирайте більш популярний проект, якщо ж хочете доторкнутися до яскравої графіку і апокаліпсису - ласкаво просимо!


Реклама

завантажити RAD Boarding 1.3.1 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes and new icon!
Загальна інформація
версія 1.3.1 (16)
дата завантаження 2017-11-09 16:02
Розмір 87.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

READ_INTERNAL_STORAGE

READ_INTERNAL_STORAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/27 09:07
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |