Real Car Parking 2017 Street 3D
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Real Car Parking 2017 Street 3D це парковка для андроїда в якій ви будете паркуватися ... логічно, чи не так? Підготували гру в Genetic Studios, причому розробники сміливо заявляють в описі до гри що це саме те що ви шукали, що вони врахували всі проблеми інших ігор про парковку і так далі. Заява насправді сильне, тому що жанр дуже популярний (так і не зрозумію чому), конкурентів сотні, причому, серед них є як багато дійсно якісних проектів, так і ті, які виглядають трохи не так як хотілося б ... Наше завдання - визначити куди можна віднести цю новинку.


Якщо вам ліньки читати далі, напишу одразу - це ніякий не прорив, так само як і не провал, проект типовий, зі своїми плюсами і мінусами, про які ми і поговоримо далі.

Почнемо з найпростішого - геймплея. Розробники запевняють що ця гра для тих, кому набрид нудний геймплей, але якщо чесно, я не зрозумів чим по геймплею ця парковка відрізняється від будь-якої іншої. Більш того, все що буде відбуватися - відбувається на ізольованих майданчиках без стороннього руху, де тут веселощі?

Далі - більше, графіка! Розробники запевняють що в грі крута графіка, причому, почасти це дійсно так, тому що круто виглядає тільки ваш автомобіль, все інше, а саме інші автомобілі і навколишній світ виглядають на порядок гірше, в результаті, виглядає це дивно, як один кольоровий персонаж, який потрапив в чорно-білий фільм.

З явних плюсів можна сміливо відзначити той факт, що розробники постаралися, накидав в гру досить багато автомобілів, які копіюють реальні моделі, нехай навіть тут це не афішується. Ще один важливий момент - тут є вид з кабіни! Управління та фізика - як зазвичай, мало чим виділяється з більшості інших проектів.


Особливості гри:

  • Багато автомобілів, досить непогано копіюють реальні моделі
  • Є вид з кабіни
  • Адекватна фізика і вельми точне управління
  • Багато рівнів із зростаючою складністю
  • Ваш автомобіль зроблений з гарної графіки
  • Ніякого доната!

Недоліки гри:

  • Звук мотора занадто пафосний ... до реальності долучити складно
  • Весь навколишній світ зроблений з слабкою графіки, виглядає дивно
  • присутній реклама

Підсумок: як я і написав раніше, гра Real Car Parking 2017 Street 3D це гравець середньої ліги, який реально не претендує на якісь особливі почесті, однак, повна відсутність внутрішньоігрових покупок однозначно обрадує більшість!


Реклама

завантажити Real Car Parking 2017 Street 3D 2.6.6 для LG Magna

Загальна інформація
версія 2.6.6 (266)
дата завантаження 2021-08-23 07:09
Розмір 90.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Gen St на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/24 08:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |