Swipes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Swipes це головоломка на андроїд, яка знову об'єднує такі жанри як «три в ряд» і принципи гри 2048, що, до речі, вже неодноразово намагалися зробити і багато інших розробники, наближаючись до результатів останніх, але ніяк їх не переганяючи. На цей раз спробу зробити все також але по іншому взяла на себе студія Quasar games, для яких ця гра стала третім пришестям для всіх власників андроїда, а якщо точніше - третім не найпопулярнішим проектом, незважаючи на збережені принципи та інші спроби наслідування.


Сенс геймплея впирається в необхідність очищати ігрове поле, намагаючись протриматися якомога довше, продумуючи все на кілька кроків вперед, але не отримуючи нічого нового як в 2048, комбінуючи мінімум по чотири елементи за раз. Однак, ігрове поле являє собою матрицю, яку будуть заповнювати плитки, кожен хід будуть з'являтися нові, причому за традиціями жанру з'являтися вони будуть в випадкових місцях. Принципова різниця в тому, що тут працювати потрібно не з цифрами, а з квітами, причому чим довше ви тримайтеся, тим складніше гра стає, з'являються нові види плиток зі своїми особливостями та іншими фішками, які одночасно додають як інтересу, так і складності.

Не менш відмінною рисою, якщо порівнювати з 2048 стала наявність інструментів, скористатися якими можна за ігрову валюту, яка, на подив, не продається, її можна тільки заробити. Інструментів всього два - пензлик і молоток, в одному випадку плитку можна пофарбувати в іншому знищити, що досить логічно і дуже корисно.


Особливості гри:

  • П'ять квітів плиток, які потрібно об'єднувати
  • Три типу плиток
  • Найпростіше управління свайпамі
  • Два інструменту для кращих результатів
  • Чотири напрямки для об'єднання
  • Ніякого доната!

Недоліки гри:

  • є реклама

Підсумок: об'єктивно, гра Swipes вийшла насиченою та цікавою, вона цілком зможе замінити 2048, яка вже багатьом встигла набриднути за тривалий час.


Реклама

завантажити Swipes 1.02 для LG Magna

Нове в цій версії
-1.02 Performance update
Загальна інформація
версія 1.02 (1102)
дата завантаження 2017-07-23 00:38
Розмір 18.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Quasar games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/23 09:36
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |