PAC-FISH Battle Royale
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра PAC-FISH Battle Royale це класична аркада для андроїда, базою для якої стала відома гра PAC-MAN, яка налічує мільйони шанувальників у всьому світі і до цього дня. Але, чому б дещо не оновити відбувається, додавши трохи інших персонажів і інших позитивних особливостей? Підготували гру в студії ThousandDollar, сподіваюся, їх назва не відображає бюджет, особливо за умови що це лише четвертий проект, бюджету на оригінальність якого явно виділено не було, так що, пішли за перевіреною схемою і протоптаною дорозі.

Знущатися над геймплеєм не стали, розробникам б цього і не пробачили. Так що, нас чекає практично оригінал, але, само собою, з деякими винятками. Для початку, трохи переробили самі рівні, принцип яких не змінився, але зовнішній вигляд став трохи простіше, по-друге, замість звичного колобка управляти нам належить рибами, які при деяких обставинах перетворюються у великих і страшних акул, здатних з'їсти всіх, хто попадається на шляху . Як приємний бонус - є можливість грати онлайн і битися з іншими гравцями, практикуючись в тактиці і хитрості, які як зазвичай допомагають всім завзятим гравцям. Ще один цікавий момент - гра розбита на рівні, які ви і будете проходити, просуваючись від низької складність до більш складним завданням, над деякими з яких доведеться дійсно постаратися.


Особливості гри:

  • Два режими гри - кампанія і мультиплеер з реальними гравцями
  • Запрошуйте друзів і бийтеся з ними
  • Величезна кількість рівнів з унікальними лабіринтами
  • Просте управління і приємний інтерфейс
  • Багато морських бонусів і скарбів
  • Завантажити гру можна безкоштовно

Недоліки гри:

  • Від реклами та доната ця класика відбутися не змогла

Підсумок: гра PAC-FISH Battle Royale це звичайно класика, але відверто кажучи до оригіналу вона сильно не дотягує, так що, дивіться самі, для різноманітності підійде більш ніж.


Реклама

завантажити PAC-FISH Battle Royale 1.3.0 для LG Magna

Нове в цій версії
optimize many features
Загальна інформація
версія 1.3.0 (6)
дата завантаження 2017-07-21 20:57
Розмір 23.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/22 07:54
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |