Smash Rings
3.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Smash Rings це тайм-кілер для андроїда в якому ми будемо завідувати стрижнем на який невідома сила накидає різнокольорові кільця, знищувати які і стане нашим основним завданням. Підготували гру в студії Shori Games, у якій на даний момент всього чотири проекти під андроїд, три з яких на нашому сайті вже представлені, власне ця новинка, гра про лицарів під назвою Knights Fight: Medieval Arena і звичайна аркада, яка за духом досить близька цим проектом по імені PLATFORMS - Endless Arcade.


Смисл зрозуміти нескладно - ігрове поле являє собою невелику кімнату, в центрі якої стоїть циліндрична вежа, на яку кільця кидати і будуть. Тут важливо звернути увагу на безпосередньо стрижень, який складається з ділянок різних кольорів, кільця же, які потрапляють на нього теж мають різні кольори, так чи інакше схожі з квітами на стрижні. Основне завдання - не дозволити кільцям заповнити стрижень по всій висоті, це призведе до програшу. Що ж стосується знищення кілець - тут трохи складніше, тому що буде потрібно хороша реакція, тому що знищувати їх потрібно в той самий момент, коли кільце спускається по стрижні і виявляється навпаки такого ж кольору, якщо момент упущений - воно падає на дно і залишається там до кінця гри.

Чим довше ви зможете протриматися, тим краще і тим більше очок ви отримаєте, однак, швидкість падіння кілець буде постійно збільшуватися, так що на довгі битви з тим, що відбувається можете не розраховувати, одна, максимум дві хвилини і можна перепочити перед черговою спробою побити свій або чий -то рекорд.


Особливості гри:

  • Зрозумілий геймплей, який не зажадає напружувати мізки
  • Найпростіше управління в один дотик
  • Геймплей не має кордонів, грайте скільки зможете
  • Більше очок за вдалі комбінації
  • Дизайн падаючих кілець можна вибрати
  • Таблиці з рекордами як загальними, так і ваших друзів

Недоліки гри:

  • Реклама є, відключається за пару доларів

Підсумок: збірний і стандартизований в усіх відношеннях тайм-кілер Smash Rings успішно справляється зі своїм завданням, пропонуючи вам ще один варіант провести час з користю - тренуючи свою реакцію.


Реклама

завантажити Smash Rings 1.3 для LG Magna

Нове в цій версії
New gameplay feature added: bonus combo-ring which removes one color.
New game mode:
-Hardcore mode: Endless game for skillful players
Загальна інформація
версія 1.3 (5)
дата завантаження 2017-08-19 14:56
Розмір 40.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.78★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/19 09:56
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |