DISTRAINT: Pocket Pixel Horror
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра DISTRAINT: Pocket Pixel Horror це пригоди для андроїда, які можна сміливо віднести до жанру жахів, а також психологічного трилера, в якому не забули про чорний гумор і інші класичні нотки, які надають грі певний шарм. Підготував її розробник на ім'я Jesse Makkonen, для якого ця гра стала першим проектом на андроїд, з чим ми його і вітаємо, побільше б таких проектів! Однак, відразу варто сказати що грі вже близько двох років, тому що спочатку вона з'явилася на ПК ще в 2015 році і лише зараз добралася до кишенькових розмірів.


Як і в будь-якому іншому психологічному трилері тут дуже важливий сюжет, в якому, до речі, явно простежується спорідненість зі знаменитим твором «Злочин і кара», яке автор цілком міг і читати, класика як ніяк. Так чи інакше, сюжет розповість нам про молоду людину з амбіціями, навіть прізвище у нього говорить - Прайс. На даний момент він поставив собі завдання влаштуватися в одну відому компанію, але для цього йому потрібні деякі засоби, які він забирає у безпорадною бабусі, після чого в його душі починається справжня битва амбіцій і совісті, учасниками якого ми і стаємо.

У деяких шанувальників цієї гри, які вже могли зіткнутися з нею на ПК само собою виникне питання щодо відмінностей мобільного та повної версії. На подив їх дуже мало, причому сказати що вони в гіршу сторону - теж не виходить. Головна відмінність - на андроїд стало більше квітів, навколишній світ отримав висвітлення а головний герой втратив ліхтар, який тепер йому більше не потрібен, ось і все відмінності;)


Особливості гри:

  • Унікальна графіка, зібрана руками
  • Дуже атмосферна озвучка
  • Просте оформлення без зайвих елементів, повне занурення!
  • Сюжет з інтригою і цікавими поворотами
  • Управління повністю перероблено для мобільної версії

Недоліки гри:

  • У грі зустрічається реклама, але її можна відключити за півтора долара

Підсумок: гра DISTRAINT: Pocket Pixel Horror викличе у вас бурю емоцій, вона одночасно страшна, цікава, смішна, сумна і повчальна, при всьому при цьому, геймплей займе всього близько двох годин, так що, немає нічого дивного в тому, що поширюється вона безкоштовно.


Реклама

завантажити DISTRAINT: Pocket Pixel Horror 2.7 для LG Magna

Нове в цій версії
64-bit support.
Загальна інформація
версія 2.7 (19)
дата завантаження 2019-09-30 06:47
Розмір 98.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/19 08:51
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |