Bouncy Hero
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Bouncy Hero це ранер на андроїд в якому вам належить грати за ковбоя, який збирає корів. В принципі, це нормальне для нього заняття, ось тільки пересуватися ви тут будете виключно на своїх двох і ніяк інакше. Підготували гру в студії Kiseki Games, про яку на даний момент можна сказати лише одне - це їх перший проект, так що, не судіть строго, вони тільки вчаться!


Жанр в загальному і цілому повністю визначає те, що відбувається в грі, тому що вам потрібно буде бігати, збирати монети і не тільки. Основне завдання - збирати корів, причому не просто збирати, а вести їх за собою, доводячи в цілості й схоронності до спеціального загону, де в общем-то їм і місце. Однак, щоб зробити таку досить просту річ як дістатися до загороди потрібно ще самому вціліти, що досить актуально, адже складнощів на шляху буде дуже багато!

В першу чергу вас будуть чекати досить велика кількість загонів, які складно перестрибнути, їх доведеться обходити, деякі перешкоди потрібно перестрибувати, а якщо хочете зібрати якомога більше корів, то доведеться ризикувати, тому що далеко не завжди вони будуть перебувати на вашому зручному маршруті, скоріше навіть навпаки.

Однак, коли ви зберете кілька корів, то тоді вже можна спостерігати як вони біжать за вами і рухатися до першого ж загону, який попадеться на шляху. Пробігши через нього гра не закінчиться, а ось корів зі свого хвоста ви скинете, отримавши окуляри.


Особливості гри:

  • Три різноманітні локації
  • Понад два десятки тварин яких потрібно збирати
  • Чотири десятки героїв, яких можна розблокувати
  • Досить висока складність
  • Зрозумілий геймплей, яким не так вже й просто опанувати

  • Недоліки гри:
  • З Донатом і рекламою і так зрозуміло
  • Основна складність через не найзручнішого управління

Підсумок: гра Bouncy Hero це типовий ранер, який, на жаль, по лучіл не найкраще управління, яке і визначає деяку високу складність того, що відбувається. Однак, якщо звикнути до цього управління, то гра може навіть сподобається і затягнути на деякий час!


Реклама

завантажити Bouncy Hero 1.2.3 для LG Magna

Нове в цій версії
* NEW Hero Trophies! Earn trophies for your characters and collect them in your Trophy Room. Each trophy grants you cool bonuses.
* Centralized Main Menu screen. Now you can access multiple screens faster and easier from the Main Menu.
* Fixed certain bugs that were causing crashes related to ads and other bugs.
Загальна інформація
версія 1.2.3 (24)
дата завантаження 2017-07-27 04:50
Розмір 41.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/17 09:29
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |