Mech Legion: Age of Robots
4.3 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Mech Legion: Age of Robots це екшен для андроїда в якому вам видадуть величезних роботів, які десь в секретних лабораторіях підготували на заміну звичним танкам. Підготували гру в студії VascoGames, з проектами якої ми вже зустрічалися, ось тільки значущих так і не зустріли, може бути цей виявиться краще і оригінальніше?


Ідея того, що відбувається - показати наскільки великий і потужний робот може виявитися крутіше звичного танка або будь-який інший техніки, яку він тут буде розносити в тріски, само собою, підкоряючись вашим командам. Геймплей передбачає два режими - нескінченний і кампанію, різниця і так всім зрозуміла, однак, відразу варто зазначити що битися з реальними супротивниками тут не вийде, все, що відбувається ізольовано фантазією розробників, що безумовно робить гру менш цікавою, при наявності онлайн обов'язково з'явилися б шанувальники. У режимі кампанії як зазвичай будуть запропоновані різноманітні місії, частина з яких знаходиться в форматі навчання, в режимі нескінченності вам належить протриматися якомога довше, без будь-яких особливих завдань і мети, однак, деяких такий формат більш ніж влаштовує!


Особливості гри:

  • П'ять крутих роботів, які більше танків і більшості техніки
  • Новітнє озброєння і потужні вибухи
  • Захоплює території
  • Модернізуйте своє озброєння
  • Кілька варіантів атак, в тому числі і дистанційних

Недоліки гри:

  • Реклама - на місці
  • Донат - присутній

Підсумок: не думаю що для когось гра Mech Legion: Age of Robots зможе стати хітом всіх часів, чогось їй безумовно не вистачає, наприклад душі або хоча б онлайну. На даний момент вона виглядає не більше ніж чергова проба пера від розробників, які так і не випустять щось захоплююче, перебираючи всі можливі жанри.


Реклама

завантажити Mech Legion: Age of Robots 2.71 для LG Magna

Нове в цій версії
- Added new special missions, are you strong enough?
Загальна інформація
версія 2.71 (39)
дата завантаження 2018-06-24 00:37
Розмір 96.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.25★ 85%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/13 07:48
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |