Archer: The Warrior
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Archer: The Warrior це екшен для андроїда, який представляє собою середньовічний тир ... да, навіть туди цей жанр вже добрався! Само собою, логічне запитання - як зробити тир на середньовічний манер? Та дуже просто, даєте своєму герою цибуля і стріляєте з інших лучників, які з якоїсь причини відмовляються переміщатися і взагалі якось рухатися, так само як і ви ... Ось так і виходить тир, все дуже просто! Другий важливий момент, який необхідно знати, щоб трохи краще зрозуміти тут відбувається - це розробники. Гру підготували в студії під назвою Vroovy, яка базується в Індії, а якщо ви дивилися фільми з цієї країни, то можна і здогадатися по частині гри, як зазвичай тут не буде вже точно!


Той факт, що гру зібрали на колінах в Індії не робить її оригінальною, на жаль, просто для більшості вона буде виглядати дивною, ось і все. Але насправді, здебільшого вона страждає від класичних проблем, якими володіють багато проектів, яким не дістався великий бюджет і професійні розробники. Мабуть, почнемо ...

Сам геймплей, так само як і те, що відбувається обійшлися зовсім без вишукувань, все гранично просто і, на жаль, нудно. Прості меню, прості завдання, проста перестрілка без якихось цікавих можливостей і особливостей. Тут навіть сюжет є, який розповідає про те, як вороги облягали місто, але тут з'явилися ви і повинні цю ситуацію вирішити, баллісти, мабуть, ви теж з лука знищите ... Однак, ніякого розвитку сюжет не отримав, так само як і фізика, анімація, графіка та інші основні складові будь-якої гри. По частині графіки видно, що розробники намагалися зробити красиві пейзажі, будівлі та оздоблення, проте, всього цього не вистачає краси, гладкості ... У підсумку, велика кількість сторонніх предметів і елементів інтер'єру тільки відволікають і ріжуть очі.


Особливості гри:

  • Середньовіччя у всьому, особливо в реалізації
  • Є можливість прокачати свого героя, якщо захочете, звичайно
  • Вбивайте ворогів і отримуйте бонуси
  • Купуйте різні стріли і луки, щоб стати смертоносним воїном!

Недоліки гри:

  • Нікого не хочу образити, але по суті вся гра є недоліком, а ще тут є реклама і Донат

Підсумок: складно комусь рекомендувати це. Однак, якщо вам стало настільки нудно, що хочеться якогось ексклюзиву, приблизно як фільму з рейтингом «2», то ви можете сміливо качати гру Archer: The Warrior, буде що внукам розповісти!


Реклама

завантажити Archer: The Warrior 1.5 для LG Magna

Нове в цій версії
Build optimization for low end devices
Загальна інформація
версія 1.5 (6)
дата завантаження 2017-08-04 17:17
Розмір 61.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/11 08:15
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |