Mini DAYZ - Survival Game
3.9 (53)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Mini DAYZ - Survival Game це екшен для андроїда, основною фішкою якого стане агресивний світ, в рамках якого вас чекає маса перешкод на шляху до виживання і іншим моментам, без яких такі місця не обходяться в принципі. До речі, якщо уважно поглянути на назву, то не складно здогадатися і щодо спрямованості події апокаліпсису, так як стає очевидно присутність зомбі та інших мутантів, що безумовно ускладнює будь-яка подія.

Підготували гру в студії Bohemia Interactive as, відомою завдяки тому, що вони змогли адаптувати гру Arma Tactics на андроїд і успішно її поширюють, навіть при вартості в 5 доларів, можливо у нас на сайті ще буде огляд на цю гру, але сьогодні мова піде про молодшого брата!


Основна фішка цієї гри в тому, що розробники позиціонують її як офіційну версію більш відомої гри під назвою DAYZ, яка, звичайно, для андроїда ніяк не підходить, проте, тепер отримала відмінну піксельну версію! Само собою, графіка тут уже інша, можливостей трохи менше, однак, ідея, атмосфера і багато фішки розробники змогли зберегти, пропонуючи і користувачам андроїда можливість насолодитися цим чудовим проектом.

Однак, у порівнянні з більшістю піксельних ігор тут відразу відчувається потенціал і праці розробників, які постаралися практично над кожним пікселем, намагаючись передати необхідну атмосферу і зробивши гру максимально наближеною до оригіналу.

Переміщайтеся по локаціях, трусіть будинки, автомобілі, знаходите тайники і інші сюрпризи, збирайте все що зможете забрати, ніхто не знає що може стане в нагоді в наступну хвилину. Основні речі які можуть стати в нагоді - їжа, зброя, боєприпаси, різні матеріали. Вас чекає велика карта, яка кожного разу генерується випадковим чином і готова запропонувати нову порцію сюрпризів. Крім цього не варто забувати і про необхідність лікувати свої рани, а також ховатися від негоди, яка може вбити швидше ніж зомбі.


Особливості гри:

  • Красива графіка, яку не зіпсували пікселі
  • Величезний світ, над яким працювали вручну, опрацьовуючи кожен кут
  • Безліч варіантів екіпіровки вашого героя
  • Померти можна від хвороби, голоду, спраги, втрати крові і багатьох інших факторів
  • Персонажа можна прокачувати, що дозволить збільшити шанси на виживання
  • Будуйте свою базу і вирощуйте там їжу
  • Зустрічайте інших вижили і самі думайте що робити в такій ситуації ...
  • Никако доната!

Недостакті гри:

  • Трохи реклами ще нікому не заважало

Підсумок: складно назвати гру Mini DAYZ - Survival Game повноцінною заміною оригіналу, але з іншого боку, а хто взагалі зробив хоч щось круте і схоже? Для всіх хто любить піксельний гри формату «survival» це обов'язково для ознайомлення.


Реклама

завантажити Mini DAYZ - Survival Game 1.4.1 для LG Magna

Нове в цій версії
• Banner ads removed from game menu
• Airdrops in survival mode removed
• Adrenalin syringe for video ads on novice difficulty removed
• Friendly survivor call in "Breach" mode removed
Загальна інформація
версія 1.4.1 (104044)
дата завантаження 2021-03-31 11:53
Розмір 42.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(53)
3.92★ 78.47%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/10 07:32
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |