Drive Fast
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Drive Fast це класичний гоночний ранер для андроїда, але це не зовсім точно визначення, так як набагато правильніше назвати цю гру хардкором, жорстким і нещадним, який готовий винести ваші мізки і викрутити рефлекси до позамежного рівня. Скажу чесно, я такі ігри не дуже люблю, але впевнений, серед вас знайдеться досить багато тих, хто тільки такими іграми і харчується!
Підготував гру розробник на ім'я Vitaliy Onyshchenko і ​​це його перший проект, так що, не варто дивуватися тому, що гра вам щось нагадує, це нормально і в даному випадку не має ніякого значення, набагато цікавіше будуть емоції, які вона у вас викличе .

Зовнішній вигляд гри не вражає, я б навіть сказав що його фактично немає, так як це класичний вид «зверху», плоскі автомобілі та інші атрибути, які нагадують схожі проекти двадцятирічної давності, графіка тільки не така стара, трохи більше згладжена в порівнянні з пікселями . Але знову ж таки, графікою це назвати складно, так тут явно ніхто нічого не малював.

Завдання ваша буде вкрай простою та зрозумілою - проїхати якнайдалі і не розбитися, що само собою буде важко, так як їдете ви чомусь по зустрічній смузі, без варіантів. На перший погляд ситуація звична, так як подібне зустрічається практично в кожному Ранера, але ось тільки такий динаміки, різкої зміни обстановки і розмаїття кольорів в кожній другій грі не знайдеш, в сумі це змушує перебувати в постійній напрузі, а з огляду на що потрапляти в аварії ви будете ще більш стрімко ніж їхати, то в результаті не складно здогадатися що чекає вашу нервову систему! Я попередив, а далі - справа ваша.


Особливості гри:

  • Незграбна, класична графіка
  • ударна динаміка
  • Непоганий вибір автомобілів, які купуються за зароблені очки

Недоліки гри:

  • При всьому божевіллі гри від доната і реклами вона не відбулася

Підсумок: якщо у вас є зайвий час, зайвий телефон і неабиякий запас нервових клітин, які обов'язково потрібно витратити, то гра Drive Fast вам допоможе, перевірено.


Реклама

завантажити Drive Fast 1.1.5.1 для LG Magna

Нове в цій версії
- New cars and roads
- You can now play in landscape mode
- New ways to earn coins
- New booster available - NITRO
- Bug fixes and optimization
Загальна інформація
версія 1.1.5.1 (11116)
дата завантаження 2017-08-02 14:57
Розмір 40.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/07 09:01
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |