Super Sticky Bros
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Super Sticky Bros це прикольний платформер для андроїда, в якому розробники вирішили відразу зайти з козирів і розщедрилися на 4 мільярди рівнів ... Якщо чесно, це позамежна цифра, пройти стільки рівнів не вийде за ціле життя, навіть якщо почати вже зараз. Я навіть порахував скільки буде потрібно часу щоб пройти таку кількість рівнів. Наприклад, на проходження одного ви витрачаєте не більше 30 секунд, що досить непогано, при такому розкладі вам буде потрібно більше 3800 років чистого часу, проведеного за грою ... в загальному, де-небудь в далекому майбутньому який-небудь нащадок зможе закінчити цю справу , що виглядає малоймовірним, думаю, за 3800 років багато що зміниться. Однак, посил дуже цікавий.

Підготували це безумство в студії ChillyRoom, вже відомої нам завдяки грі Soul Knight, яка такими цифрами похвалитися просто не могла, але мала свої фішки, про які було розказано на нашому сайті.

Якщо ж відійти від усвідомлення того, що гру пройти неможливо і приступити до вивчення запропонованого ігрового світу, то ми виявимо досить якісно зроблений геймплей, який передбачає класичні перешкоди у вигляді монстрів і шипів, а також необхідність постійно дертися вгору, причому варто відзначити, що ваш герой схильний непоганий фізики. Для полегшення процесу проходження тут регулярно можна наштовхнутися на диван, встрибнувши на синю кнопку якого ваш прогрес зберігається, це допоможе бути ефективним і не страждати на одному і тому ж рівні багато разів, їх і так вистачає ...

Особливості гри:

  • Прикольна графіка і приємний геймплей
  • Класика, з відмінним саундтреком
  • Непогана фізика і анімація
  • Кількість рівнів, яке лякає як мінімум
  • Багато прикольних персонажів
  • Можна розблокувати оболонку для рівнів, щоб внести різноманітність

Недоліки гри:

  • Трохи реклами і Донат, навіть у вічність доводиться йти з ними ...

Підсумок: багато гравців не люблять гри, які неможливо пройти, причому коли мова йде не про високої складності, а просто про те що тут рівнів рівно стільки, скільки пройти неможливо ... специфічна тема, але саме в цьому і криється талант розробників і фішка гри Super Sticky Bros!


Реклама

завантажити Super Sticky Bros 2.2.5 для LG Magna

Нове в цій версії
* Adapted to display correctly on full screen
* Fixed the overlapping Move and Jump buttons
* Updated Ads SDK
Загальна інформація
версія 2.2.5 (210012001)
дата завантаження 2022-01-08 18:07
Розмір 44.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки ChillyRoom на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/04 08:34
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |