BAZOO - Mobile eSport
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра BAZOO - Mobile eSport це онлайн головоломка для андроїда, в якій вам належить змагатися з іншими гравцями в досить простою і зрозумілою дисципліни - форматі «три в ряд» з деякими цікавими доповненнями, про які я обов'язково розповім.

Підготували ж гру в студії IsCool Entertainment, яка поки що не встигла заявити про себе якимось гучним проектом або запальною новинкою, на роль якої і ця гра не претендує, однак, її популярність добре росте, а це найважливіше!

Геймплей буде зрозумілий навіть дитині, це бонус, проте, так само це і буде означати що сутички будуть затяжними і досить складними, так як практично кожен зможе добре справлятися з рядовими діями, залишається сподіватися лише на удачу і ризикувати, що безумовно дасть вам перевагу.

Смисл дуже простий. Перед вами виявиться карта скарбів, яка в нашому випадку служить ігровим полем, яке необхідно заповнювати за принципом тетрису, ось тільки ряди (або стовпці) будуть видалятися трохи іншим, не найбільш звичним чином. Тут ідея полягає в тому, що серед будівельних матеріалів, які будуть падати на поле можуть бути кістки, горіхи, листя і морквина. Крім цього тут будуть відповідні тварини - собака, білка, коала, кролик. Не складно здогадатися хто тут чим харчується, тому що саме це і буде відбуватися, коли ця тварина буде надаватися біля відповідного матеріалу, розчищаючи все до чого зможе дістатися. У лівому верхньому кутку ви будете бачити ще одну маленьку карту, яка відображає те, що відбувається на ігровому полі вашого суперника, причому хто перший не зможе розчистити поле і заповнить його до самого верху той і програв.

Особливості гри:

  • Простий і зрозумілий геймплей з простим керуванням
  • Битви з реальними гравцями
  • Забавна озвучка і приємна графіка
  • Незвичайний підхід до класики

Недоліки гри:

  • Трохи реклами і доната
  • А ще я не зрозумів до чого тут взагалі пірати ... або це так, випадкова тема?

Підсумок: якщо не звертати на дрібні недоліки гри BAZOO - Mobile eSport, то вона цілком здатна стати чимось цікавим для вас і ваших друзів, особливо якщо подібний жанр викликає у вас непідробний інтерес.


Реклама

завантажити BAZOO - Mobile eSport 1.39.110.4.806-PROD для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.39.110.4.806-PROD (806)
дата завантаження 2017-09-30 03:14
Розмір 42.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/04 07:09
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |