Xtreme Racing 2 - Off Road 4x4
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Xtreme Racing 2 - Off Road 4 × 4 це гонки для андроїда, головна роль в яких відводиться джипів, спеціально підготовленим для бездоріжжя, правильна назва яким - баггі, ось тільки вони не такого вже й великого розміру, а ще стирчить антена, так що , мова піде про іграшки! Підготували гру в студії Genera Games, серед проектів якої я не знайшов першій частині цієї гри, однак виявив аналогічні проекти за участю катерів і спортивних автомобілів, а ще вона знайома нам по огляду гри RunBot, досить популярного Ранера.

Після навчання, вас відразу будуть готувати до реального життя, яка тут є заїзди з іншими гравцями, по суті, це основна фішка гри - вона онлайн, а це значить, що вас чекає напружений суперництво і багато фішок, на підставі яких ви зможете стати крутіше інших. Само собою, найкрутіші фішки і автомобілі будуть обходитися дуже дорого, так що, в грі досить розвинена система внутрішніх платежів, що мало кому сподобається, але нічого не поробиш, таке зустрічається регулярно, особливо коли мова йде про онлайн проекти.

Однак, нас чекає багато чого цікавого, а саме:

  • Прокачивайте свої навички водіння, тут це дуже важливо
  • Відмінна фізика, особливо якщо не забувати що машини іграшкові
  • Спеціальний режим в якому можна побудувати кар'єру на цих перегонах
  • Широкі можливості по модернізації вашого автомобіля, міняйте практично всі
  • Повноцінний мультиплеер, в рамках якого вам будуть протистояти інші гравці
  • Стрибки, аварії і багато інших запам'ятовуються моменти

Недоліки гри:

  • Реклама є, але сильно не заважає
  • Донат, безумовно, є і має значення в онлайні
  • Високі системні вимоги

Підсумок: позитивні гонки Xtreme Racing 2 - Off Road 4 × 4 це ваша можливість втягнутися в світ іграшкових баггі, де панує справжня конкуренція і високі швидкості, які змішуються з божевільними дорожніми ситуаціями і унікальним тюнінгом!


Реклама

завантажити Xtreme Racing 2 - Off Road 4x4 1.0.8 для LG Magna

Нове в цій версії
???? Challenge yourself in exciting Radio Control races in the best driving simulator. Race extreme speed cars in this arcade RC racing game! Perform stunts, avoid obstacles, collect and upgrade all the vehicles and drive to victory in a crazy fast racing game. Ready… Steady… GO! ???? ???? The competition is hotting up – so download Xtreme Racing 2 - Off Road 4x4 for FREE and get racing! ????
Загальна інформація
версія 1.0.8 (10)
дата завантаження 2017-08-24 08:34
Розмір 99.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/07/01 08:34
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |