Double Dice!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Double Dice! Це нова головоломка на андроїд, яка отримала основу від популярного жанру «три в ряд» і деякі інші фішки, пов'язані з гексагональних полем, гральними кістками, грою 2048 та іншими моментами, про які так чи інакше ви згадаєте в процесі гри. Підготували її в студії Tigrido, яка найбільше відома за кілька частин дуже оригінальною і досить популярної гри «Диктатор», до речі, огляд декількох частин вже був на нашому сайті, можете прочитати при бажанні.

Геймплей тут простий і зрозумілий, у всякому разі, на кожному рівні вас чекає одна і та ж завдання - дозволити провалитися «в підлогу», так би мовити великим зеленому кристалу, він незмінно буде на кожному рівні і він явно виділяється серед інших. Інші ж нагадують гральні кістки, пропонуючи вам своєрідні кубики, на гранях яких буде від однієї до шести точок. Далі необхідно діяти за принципом гри 2048 - об'єднуючи гральні кістки, але тут потрібно знати деякі особливості. Об'єднувати можна по дві кістки з однаковим значенням, причому об'єднавши їх ви отримаєте значення на один більше, якщо об'єднаєте дві п'ятірки, то отримаєте шістку, яка підірве весь ряд у напрямку об'єднання, а саме або по горизонталі або по вертикалі. Саме добившись цього ефекту можна опускати кристал, що досить ефективно працює. Але на практиці все не так просто, тому що на кожному рівні ви будете обмежені кількістю ходів, причому на перших рівнях це обмеження буде здаватися надто щедрим, а ось коли складність почне рости ви вже так не зможете сказати. В цілому, цікава ідея і адекватна реалізація, типовий, але все ж затягує геймплей, який сподобається всім шанувальникам жанру.

Особливості гри:

  • Рухайте кістки щоб опускати великий кристал
  • Домагайтеся кращого результату і слревнуйтесь з друзями
  • приємна графіка
  • просте управління
  • Складність зростає плавно
  • Періодично з'являються нові фішки

Недоліки гри:

  • Трохи реклами і невеликий Донат мало кому ще нашкодили

Підсумок: Double Dice! Це хороша головоломка, в якій немає особливих проблем з монетизацією або іншими пороками сучасних проектів, а ось приємна графіка і відмінний геймплей тут є, при всьому при цьому, скачати гру можна абсолютно безкоштовно, що зробити я і рекомендую.


Реклама

завантажити Double Dice! 2.0.4 для LG Magna

Нове в цій версії
Implemented bug fixes and balance improvements.
Загальна інформація
версія 2.0.4 (13)
дата завантаження 2017-10-03 09:20
Розмір 41.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/26 07:19
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |