MechBox 2: Hardest Puzzle Ever
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра MechBox 2: Hardest Puzzle Ever це головоломка на андроїд, яка представляє собою другу частину проекту, раніше представленого на нашому сайті, огляд можете почитати для інтересу. Основна фішка гри - її вкрай складно пройти, причому за заявами розробників друга частина стала ще складніше ...

Перша частина гри від студії OGUREC APPS, навіть не дивлячись на свою складність виявилася дуже популярною, майже 5 мільйонів завантажень для головоломки це хороший результат з яким складно сперечатися, так що, друга частина була лише питань часу, а як ви розумієте, щоб створити складну головоломку доведеться неабияк подумати, як то кажуть, ламати - не будувати!

Згідно мізерного сюжету в другій частині вам знову відводиться роль вченого, в руки якого потрапила загадкова коробка, яку необхідно відкрити, але на жаль вона володіє багаторівневим захистом, над якою вам і належить подумати.

Як і раніше, графіка тут дуже проста, в чомусь навіть примітивна, але це ніяк не впливає на інтерес, який гра викликає. Основна складність, на відміну від більшості інших головоломок, полягає в тому що тут ніхто не стане вам пояснювати що потрібно зробити, взагалі ніяк. Перед вами з самого першого рівня з'явиться щось незрозуміле, що з цим робити - вирішуйте самі, якщо не розумієте, то може бути гра не для вас?

До речі, у другій частині з'явилися підказки, які, знову ж таки, на відміну від більшості представників жанру не уявляють собою готове рішення яке відразу зрушить вас з мертвої точки, тут це натяки, не більше того, так що, отримавши підказку вам все одно доведеться думати , в цьому вся суть гри. Як наслідок, тут немає і доната, за який можна було б щось купити, все що тут можна купити - відключення реклами, не більше того.

Особливості гри:

  • Скромна оформлення, яке вас не буде турбувати
  • Рівнів мало, але є підозри що їх буде більше ніж достатньо
  • Підказки, які не дають готового рішення
  • Висока складність, розрахована на специфічного користувача

Недоліки гри:

  • Є реклама, відключається за 1 долар

Підсумок: гру MechBox 2: Hardest Puzzle Ever обов'язково рекомендую всім хто чесно пройшов першу частину і залишився задоволений. Якщо ж в першу частину ви не грали, то раджу почати саме з неї, друга частина виявилася дійсно складніше.


Реклама

завантажити MechBox 2: Hardest Puzzle Ever 10.6.25 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes and SDK updates
Загальна інформація
версія 10.6.25 (27)
дата завантаження 2020-06-26 04:03
Розмір 36.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки OGUREC APPS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/25 08:57
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |