CSGO Clicker - Weapons And Cases 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра CSGO Clicker - Weapons And Cases 2 на андроїд це клікер, але клікер не самий звичайний, він розрахований на шанувальників гри CS GO, причому спочатку складно сказати яке саме відношення він має до цієї гри, проте, саме шанувальники все обов'язково зрозуміють. Підготували гру в студії Forbiten, яка, до речі і готувала минулої частина цієї гри, так що, по суті, перед нами продовження. Не можу завантажити що перша частина була сильно популярної, навіть мільйони не набрала, але хто знає, може бути друга частина «вистрілить»?

Геймплей заснований на цікавій фішці раніше згаданої гри, а саме, на відкритті кейсів, в кожному з яких ви можете отримати щось починаючи від якої-небудь нісенітниці, закінчуючи дуже крутим і дорогим зброєю з унікальним зовнішнім виглядом. Основна фішка в тому, що в оригінальній грі дані кейси потрібно заробляти важкою працею або купувати за реальні гроші, в нашому ж випадку досить витратити зовсім небагато часу, клікаючи по екрану і кейс ваш! Звичайно, застосувати отримане ви не зможете, однак, трохи азарту і задоволення в тому, що відбувається знайти все ж вийде.
Крім цього, в грі є і режим місій, де ви зможете битися проти супротивників, само собою не в звичному форматі, але це дозволить відкривати більше кейсів і навіть домогтися того, що видобуватиметься вони будуть самостійно, практично без вашої участі. Звичайно, такі ігри досить швидко набридають, однак, пару днів цілком можна вбити на це дивне заняття.

Особливості гри:

  • тут можна отримати кейс з CS GO без зайвих складнощів
  • просте і зрозуміле оформлення
  • елементарне управління
  • оригінальна ідея


Недоліки гри:

  • досить багато реклами, що безумовно псує враження
  • Донат тут теж є
  • швидко набридає з причини відсутності можливість в повній мірі застосувати отримані призи


Підсумок: з точки зору формату «клікер», гра CSGO Clicker - Weapons And Cases 2 цілком вийшла гідною, а ось з точки зору джерела багато хто може з цим не погодитися.


Реклама

завантажити CSGO Clicker - Weapons And Cases 2 2017.1.5 для LG Magna

Нове в цій версії
* Added information about medals
* Changed game balance
* Fixed minor bugs
Загальна інформація
версія 2017.1.5 (11)
дата завантаження 2017-06-18 15:19
Розмір 58.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/19 07:14
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |