Cardinal Land - Jigsaw Puzzle
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Cardinal Land - Jigsaw Puzzle на андроїд це головоломка, яка працює за принципом мозаїки, пропонуючи нам збирати самих різних тварин, маючи лише їх силует і кольорові шматочки, які необхідно помістити в потрібне місце. Підготували гру в студії DogoTogo, для якої це перший проект, так що, підтримаємо їх!

Геймплей у гри вийшов приємний і спокійний, в першу чергу завдяки тому, що зроблено тут все на базі класичної східної головоломки під назвою танграм, що користується великою популярністю наприклад в Китаї та інших країнах Азії. Є тут трохи і від орігамі, що також може багатьом сподобатися.

Смисл досить простий і зрозумілий. На початку перед нами з'явиться схематична карта світу, на якій ми вибираємо материк чи іншу ділянку, що представляє своєрідну локацію для проживання тварин, які цілком можуть асоціюватися з цією місцевістю. Далі, на вибір пропонуються конкретні тварини, яких потрібно «зібрати», вибираємо одне з, в нижній частині екрана отримуємо шматочки в кольорі, які можна обертати і починаємо збирати до кондиції. Тимчасові рамки відсутні, але якщо ви хочете отримати максимальний бал за проходження рівня, то необхідно вкластися в 30 секунд. Правда це не більше ніж оцінка, яка мало на що впливає, ви в будь-який момент можете вибрати будь-який рівень і спробувати пройти його знову, в цьому плані тут свобода повна. Як наслідок, з точки зору розвитку для тих же дітей, гра буде досить корисна - вони познайомляться з географією, різними видами звірів, місцевістю де вони мешкають і будуть тренувати пам'ять, намагаючись запам'ятати розташування елементів щоб пройти рівень швидше ніж в минулий раз, приємна штука у всіх відношеннях.

Особливості гри:

  • Оцініть свою пам'ять і бачення геометрії
  • Розвивайте логічне мислення
  • Зустрітися з самими різними звірами
  • 80 рівнів на шляху до нових знань

Недоліки гри:

  • Є реклама, але її можна відключити за долар

Підсумок: дуже приємна головоломка Cardinal Land - Jigsaw Puzzle буде цікава не тільки дітям, а й усім, хто цікавиться тваринами або традиційними іграми зі сходу. Крім іншого, варто відзначити що на андроїдах гра розповсюджується безкоштовно, на відміну від інших платформ;)


Реклама

завантажити Cardinal Land - Jigsaw Puzzle 1.4.4 для LG Magna

Нове в цій версії
Improvements and bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.4.4 (12)
дата завантаження 2018-07-15 21:29
Розмір 34.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/15 08:20
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |