Star Conflict Heroes
3.1 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Star Conflict Heroes на андроїд це онлайн проект, який заснований на взаємодії реальних гравців, а всі дії розгортаються в космосі, що робить гру досить рідкісним представником жанру, який саме в космічному форматі представлений досить скромно, особливо на андроїд.
Підготували гру в студії Gaijin Distribution і не так давно було завершено її бета-тестування, тепер вона доступна всім бажаючим покуштувати порцію пригод і битв з іншими гравцями.

Відразу варто почати з того що гра вам запропонує, а запропонує вона не мало:

  • Зберіть свою власну флотилію

У грі доступно більше трьох десятків найрізноманітніших зорельотів і десятки технологій, прокачувати які ви зможете покращувати характеристики кораблів. Плюс, ваша команда може складатися з чотирьох кораблів, так що, пробуйте різні варіанти в залежності від обраної стратегії.

  • Для кожного бою можна вибирати різну команду і нову тактику, більш того, вам доведеться це робити, особливо якщо ви хочете домогтися успіхів.
  • Відмінна графіка, яка передбачає не тільки чудову деталізацію. як кораблів, так і космосу, але і приголомшливі ефекти під час боїв!
  • Доступна арена, де в режимі PvP ви можете боротися з іншими гравцями.
  • Досліджуйте галактику в режимі кампанії, виконуючи сюжетні місії і дізнаючись все більше і більше про нашого всесвіту.
  • Боріться з космічними піратами і гостями з віддалених куточків всесвіту, вони далеко не завжди прилітають з хорошими намірами ...


На перший погляд все це більш ніж круто, однак, не обійшлося в грі і без недоліків, які виливаються в відсутність системи утримання гравців, яка зазвичай реалізована у вигляді щоденних завдань, а також досить нудною арени, але розробники в курсі цих проблем і швидше за все будуть планомірно їх вирішувати. А ось чого вирішувати не будуть, так це розцінок в ігровому магазині, він досить високі і навіть лякають, а якщо враховувати що є моделі кораблів які не можна придбати за ігрову валюту, то баланс починає прагнути до нуля ...

Підсумок: далеко не ідеальна рольова гра Star Conflict Heroes стане віддушиною для всіх, кому в цьому жанрі не вистачало саме космосу, для інших же вона поки сирувата, рекомендую почекати, далі - більше!


Реклама

завантажити Star Conflict Heroes 1.7.47.30299 для LG Magna

Нове в цій версії
1. Fixed errors in game services
2. Improved the game's UI
Загальна інформація
версія 1.7.47.30299 (30299)
дата завантаження 2022-04-14 12:54
Розмір 419.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

AD_ID

AD_ID

GET_COMMON_DATA

GET_COMMON_DATA

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.1★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/12 08:19
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |