Adventures in Dreamland
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Adventures in Dreamland на андроїд це головоломка, яка не запропонує вам інноваційний геймплей, так як він заснований на класичній грі п'ятнашки, ось тільки тут величезна кількість рівнів і бачення того, як можна піднести той же самий процес знову-якому випадку. Підготували гру в студії GOMO GAMES, це їх перший проект, так що, подивимося що з цього вийде :)

Як вже було сказано, геймплей є модернізованим варіантом квача, а що найцікавіше, кожна нова глава, на які гра розбита має безпосереднє відношення до тієї чи іншої казці, що безумовно додає інтересу. Також процес проходження цих «казок» суміщений з колекціонуванням карток головних героїв, які, правда, можна отримати тільки за фактом завершення глави або купити за ігрові гроші, які ви обов'язково в процесі заробите, а якщо їх не вистачить, то завжди можна вкласти реальні, але це зовсім не обов'язково.
Також варто відзначити і поступове збільшення складності, яка дозволить швидко навчитися і зрозуміти що відбувається. Перші рівні будуть дуже прості, однак, вже скоро з'явиться обмеження на кількість ходів і складність значно зросте, а значить, гра стане ще більш цікавою!

Особливості гри:

  • Це може і налякати, але тут міститься понад тисячу головоломок!
  • Більше десятка цікавих героїв
  • Проходьте сюжет і збирайте осколки, щоб розгадати всі таємниці
  • чудовий саундтрек

Недоліки гри:

  • Присутня невелика кількість реклами
  • Донат теж в наявності, але він зовсім не обов'язковий


Підсумок: красива, в цілому якісна і дуже приємна головоломка Adventures in Dreamland може не сподобатися деяким шанувальникам саме цього жанру, проте, вона точно сподобається всім хто любить «п'ятнашки», казки і відкритий для всього нового.


Реклама

завантажити Adventures in Dreamland 1.1.1 для LG Magna

Нове в цій версії
1. New system: Daily Stage.
2. New characters and pets.
3. Add Free Flip Rewards!
4. Improve your experience and fix some bugs.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (13)
дата завантаження 2017-09-15 21:22
Розмір 71.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки GOMO GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/11 09:14
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |