SpongeBob Game Station
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра SpongeBob Game Station на андроїд це ранер, головним учасником якого стане герой однойменного мультика і деякі його друзі, з якими ви вже могли познайомитися завдяки проекту Бікіні-Боттом від студії Nickelodeon, однак, саме вона продовжує експериментувати з видавцями, намагаючись завоювати все більше аудиторії . На цей раз дані експерименти привели в студію BlueArk, яка спільно з Nickelodeon запустила даний проект, важливою особливістю якого є той факт що поширюватися він буде абсолютно безкоштовно, на відміну від інших проектів про нашого героя від студії Nickelodeon. Це чудова новина, не інакше!

Реалізувати відбувається було вирішено в форматі Ранера, що не дивно, це найпопулярніший жанр на сьогодні, так що, навіть безкоштовний проект легко може домогтися великого успіху, як по частині аудиторії, так і по частині монетизації. Більш того, ранер вийшов украй приємний, як по частині графіки, так і з фізики, що відбувається, він відверто нагадує хіт всіх часів - Subway Surfers, що вже само по собі комплімент. Вашому героєві (очевидно, це буде Губка Боб або один з його друзів) необхідно бігти по трехполосной дорозі, де вас будуть чекати типові для жанру перешкоди - загородження і деякий трафік, який представлений автобусами, вантажівками, а також човнами, які теж чомусь пересуваються по асфальтованій дорозі. Так чи інакше, перешкоди потрібно уникати, намагаючись зібрати якомога більше монеток і підхоплюючи різноманітні бонуси, які ви знову ж зустрічали в інших іграх цього жанру - щит, магніт, прискорення і деякі інші. По завершенню забігу система вважатиме скільки ви пробігли, скільки монеток зібрали і вважає загальний рахунок, яким можна ділитися з друзями і брати участь в глобальних рейтингах. Зібрані ж монетки можна витратити на прокачування бонусів, які після модернізації будуть більш ефективні, покращуючи ваші показники по кожному забігу.

Особливості гри:

  • Класичний геймплей в околицях знаменитого Бікіні-Боттом
  • Кожен день ви можете отримати подарунок за відвідування гри
  • Зберіть колекцію спеціальних карток Nickelodeon
  • Збирайте вихованців і беріть їх з собою на забіги
  • Розблокуйте всі місії, доступні для проходження

Недоліки гри:

  • Проект став безкоштовним, проте, з'явилися і реклама і Донат

Підсумок: милий і динамічний ранер SpongeBob Game Station цілком відповідає всім критеріям жанру і обов'язково сподобається шанувальникам головного героя, а також фанатам жанру, які намагаються знайти хоч якесь візуальне різноманітність.


Реклама

завантажити SpongeBob Game Station 4.9.0 для LG Magna

Нове в цій версії
1. Check out our newest addition: SpongeBob Link, a 6-way connection puzzle where you connect and pop linked blocks that contain different SpongeBob & friends!
2. Critical Bug fix & improvements
Загальна інформація
версія 4.9.0 (56)
дата завантаження 2018-08-01 16:15
Розмір 95.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/07 08:04
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |