Iron Blade - Medieval Legends
3.8 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Iron Blade - Medieval Legends на андроїд це класична щодо компонування екшен-RPG, яка цілком собі підходить на роль наступника для більш відомої серії ігор Dungeon Hunter, ось тільки тепер у нас немає варварів і подібного, тут нас чекають часи лицарів і красивих обладунків! Як я вже написав, підготували гру в студії Gameloft, відомої практично всім завзятим гравцям, навіть тим хто мобільні телефони і в руки не брав. Ось тільки як зазвичай доводиться розрізняти їх основний напрямок і проекти, які вони випускають на мобільних платформах, різниця, на жаль, величезна. Причому це полягає не тільки в агресивній монетизації, часом це відверті прогалини за якістю та іншим моментам, які для великої студії неприпустимі. У підсумку, наша задача оцінити дану гру саме з цієї точки зору, так як ця гра доступна не тільки на андроїда або iOS, її можна завантажити і на ваш ПК ...

Історію для того, що відбувається підібрали класичну, але все ж досить цікаву, причому як зазвичай, не обійшлося і без темних сил. Починається все з давніх пророцтв, які поступово починають збуватися, прогнозуючи пришестя тьми і інших супутніх проблем, що зміцнює поплічників хаосу, а й пробуджує древній орден тамплієрів, яким потрібна ваша допомога!

Реалізувати свій потенціал можна в режимі місій, на які весь ігровий процес і розбитий, ось тільки більшість гравців вважає, що геймплей вийшов досить нудним, припускаючи з разу в раз однотипні битви і типову для жанру прокачування, необхідність покращувати зброю і амуніцію. Звичайно, когось це засмутить, але по суті, це нормально для більшості представників жанру.

Що безумовно заслуговує на повагу, так це візуальна складова, яка тут на висоті, як графіка, так і всілякі ефекти, ось якби вороги ще в текстури місцями не провалювалися ... але на жаль, мабуть в форматі Gameloft це звучить як щось на кшталт « це ж андроїд, а ви що хотіли? »

Особливості гри:

  • Відмінна графіка і анімація
  • Багато ефектів і гідна їх реалізація
  • Боріться з демонами і пройдіть всю захоплюючу кампанію
  • Цікава суміш історичних подій і міфів
  • Ви можете розробити свій власний, унікальний бойовий стиль
  • Знаходьте нову зброю або зброю, також можна прокачувати старе
  • Є спеціальний режим PvP «Захоплення замку»

Недоліки гри:

  • жорстка монетизація
  • Деякі вороги провалюються в текстури = погана оптимізація
  • Однотипні битви в режимі кампанії

Підсумок: якщо чесно, то нічого іншого я особисто від гри Iron Blade - Medieval Legends і не очікував, все досить звично - красиво, але з проблемами, дорого, але масштабно, поки розробники діють в старому ключі. Однак, в їх захист можна сказати, що баги вони так чи інакше виправляють, нехай і не відразу.


Реклама

завантажити Iron Blade - Medieval Legends 2.3.0h для LG Magna

Нове в цій версії
Get ready, Templars! Update 13 is out now!

WHAT’S NEW?

- NEW ARMOR SETS: Add the Knightly Thistle set and Ruthenian set to your armory!
- Minor improvements and bug fixes
Загальна інформація
версія 2.3.0h (23029)
дата завантаження 2020-10-01 00:07
Розмір 27.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.78★ 75.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/06/04 10:41
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |