Business Time
4.3 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Business Time на андроїд це клікер з економічним ухилом, розробниками якого стала знаменита студія Rovio Entertainment Ltd.! Хто б взагалі міг подумати, що після теми з птахами і свинями ми отримаємо клікер ... до того ж, досить типовий на перший погляд. Сміливо можна відзначити одне - він легкий в освоєнні і досить позитивний, так що, рекомендую звернути на нього увагу всім, хто шукав щось подібне.

Геймплей в даному випадку досить типовий, що передбачає що під ваше управління потрапляє деяка компанія, єдина мета якої - приносити прибуток, рости і розширюватися під вашим чуйним контролем. Само собою, щоб успішно реалізувати всі ці плани доведеться освоїти багато хитрощів і особливостей світу, в якому ви перебуваєте.
Що приємно, гра відноситься до своєрідних «ледачим» клікера, де немає основного упору саме на постійне нажимание на екран, тут щось середнє. До речі, на самому початку гри вас чекає досить докладний навчання, завдяки якому ви швидко освоїте ази відбувається і зможете відправитися в самостійне плавання.
Не обійшлося і без додаткових міні-ігор, які допоможуть залучати клієнтів для нових видів послуг, які ви так чи інакше будете представляти на ринку, так як у кожного напряму буде верхня планка розвитку, досягнувши якої рости вже буде нікуди. Причому як ви розумієте, щоб покрити всю земну кулю доведеться дуже сильно постаратися, інвестувати, налагоджувати своє виробництво і так далі, в будь-якому випадку, займе це всіх зацікавлених на тривалий час, не інакше.

Особливості гри:

  • Почніть свій бізнес з нуля і покажіть на що ви здатні!
  • Отримати клієнтів в цьому світі дуже і дуже просто
  • Гравці зі всієї землі будуть притискати вас в рейтингу
  • Чим більше інвестицій - тим більший прибуток
  • А ви зможете домінувати, захопивши своїм бізнесом всю земну кулю?


Недоліки гри:

  • Без реклами і доната клікери в принципі не обходяться, цей винятком не став.


Підсумок: відмінний клікер Business Time прекрасно вписується в свій жанр, пропонуючи рівно то чого чекаєш від хорошого клікера, ось тільки немає в ньому ніякої родзинки, яка зазвичай завжди прикрашала будь-який проект від Rovio ... Втім, складно на це ображатися, гра-то хороша і безкоштовна.


Реклама

Business Time для LG Magna

Рейтинг:

(4)
4.33★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/30 07:47
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |