Kill Shot Virus
3.3 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Kill Shot Virus на андроїд представляє собою черговий тир про зомбі, в рамках якого ви повинні будете вбити величезна кількість представників цього виду, намагаючись розвиватися в міру росту складності того, що відбувається і потреб до військової потужності. Підготували гру в студії Hothead Games, яка, до речі, вже випускала проект Kill Shot, ось тільки там зомбі не було, але майже 50 мільйонів завантажень зібрала, що ж буде тепер?

Розцінюючи цю гру як продовження (або доповнення) до минулій частині можна сміливо сказати що геймплей принципово не змінився, більш того, він мало чим відрізняється від будь-якої іншої гри про снайпера на андроїд. Раніше ви стріляли в інших солдатів, які зайняли в черговому конфлікті не ту сторону, тепер будете стріляти в зомбі, які взагалі ніяку сторону не займали, вони просто шукають мізки або свіжу плоть.
За звичною схемою гра розбита на рівні, кожен з яких буде трохи складніше, ніж попередній, пропонуючи вбивати все більше і більше ворогів, так що, не складно здогадатися, що доведеться активно займатися модернізацією зброї, причому обходиться така розвага не дешево, а значить, ігрової валюти буде постійно не вистачати, варіанти вийти з такої ситуації всього два - проходити старі рівні знову і знову або звернути до ігрового магазину, який постійно і наполегливо пропонуватиме якісь акції і новинки для вашого арсеналу. Сумно лише те, що на деякі рівні вас просто не допустять без певного рівня модернізації зброї, так що, яким би крутим снайпером ви не опинилися, без нових іграшок в арсеналі розмовляти з вами ніхто не стане.
Також, за класикою снайперського жанру вбивство останнього ворога показують в сповільненій зйомці, що не кращим чином демонструє не кращим чином опрацьовані текстури і косяки анімації, незважаючи на приємну і навіть сучасну графіку, яка буде супроводжувати вас у процесі гри.

Особливості гри:

  • Класичні пригоди снайпера, який опинився в зомбі-апокаліпсис
  • Більше сотні рівнів
  • Широкий вибір зброї з можливістю його модернізації
  • Приємна графіка і кілька видів зомбі
  • Плавно зростаюча складність
  • Є можливість грати в команді з друзями


Недоліки гри:

  • Без реклами такі проекти в принципі не обходяться
  • нав'язливий Донат


Підсумок: візуально приємна і класична за своєю суттю гра Kill Shot Virus підійде всім хто сумує за тотальному винищенню зомбі і снайперської темі, іншим вона може здатися нудною.


Реклама

завантажити Kill Shot Virus 2.1.3 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor fixes and improvements
Загальна інформація
версія 2.1.3 (320100031)
дата завантаження 2021-05-02 19:21
Розмір 78.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.28★ 65.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/28 08:10
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |