Space Mission: Hidden Threat
1.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Space Mission: Hidden Threat від починаючої студії 2B / * games * / це суміш пригодницької аркади з космічним шутером, яка є першим відносно серйозним проектом від даного розробника. Однак, до гри є багато питань, які в цілому і не варто було б ставити, з'явися вона років 10 назад, але коли в сучасному світі зустрічаються такі екземпляри, ігнорувати їх просто неприпустимо!

Смисл вельми зрозумілий кожному, хто грав в старі пригодницькі ігри - вам видають космічний винищувач і деяку подобу сюжету, який розбитий на окремі місії. З місіями тут не дуже зручно, тому що немає можливості пройти ранні або перескочити наявну, кожен раз доведеться грати саме в ту, на якій ви зупинилися. А так робити доведеться по одній простій причині, рано чи пізно, місії стануть дуже вимогливі як за часовим проміжком на них його виділяє, так і по частині оснащення вашого корабля, яке можна прокачати лише за віртуальну валюту, заробити яку в потрібній кількості на минулих місіях практично неможливо. У підсумку, ми або до втрати пульсу страждаємо на місії де і застрягли, або йдемо в ігровій магазин і витрачаємо реальні гроші. В цілому, система більш ніж зрозуміла, але якщо чесно, глянувши на графічну складову того, що відбувається віддавати якісь гроші не хочеться в принципі, тому що графіка балансує десь між страшненьким 3D світом і непоганим 2D, але так чи інакше, сучасної гладкості грі не вистачає.
А так, літайте, стріляйте, займайтеся рятувальними операціями і так далі, геймплей досить насичений і цілком може порадувати справжніх шанувальників жанру і класичних ігор.

Особливості гри:

  • Чергова космічна історія з вашою участю
  • Класична графіка
  • Як не дивно, красиві ефекти вибухів і подібних подій
  • Можливість тюнінгувати свій корабель
  • На першому рівні додали навчання
  • Складність деяких рівнів зробили нижче, спасибі!


Недоліки гри:

  • Донат, який практично змушує щось купити, щоб грати спокійно
  • Ні натяку на онлайн
  • Графіка страшнувата для сучасної гри
  • Про рекламу ніхто і не забував


Підсумок: навіть не дивлячись на втручання розробників, гра Space Mission: Hidden Threat залишається досить складною, але хіба це зупинить людину, яка спить і бачить космос? А тут пейзажів вас чекає велика кількість!


Реклама

завантажити Space Mission: Hidden Threat 1.1 для LG Magna

Нове в цій версії
-Some bugs fixes
-Training available in first mission
-Balance improvements
-Graphics perfomance optimized
Загальна інформація
версія 1.1 (2)
дата завантаження 2017-05-26 17:54
Розмір 67.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (3)
Jiangmin → AdWare.AndroidOS.cuxt

Sophos → Android Multi Ads (PUA)

Fortinet → Adware/Startapp.A

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-05-26 20:57:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.3★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/27 08:50
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |