Not Not - A Brain-Buster
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Not Not - A Brain-Buster для андроїда це не просто відмінна можливість знищити багато годин свого життя, а й витратити їх з користю, так як саме тут ви зможете розвивати свою реакцію і уважність, грубо кажучи, працюючи над тим щоб ваше візуальне сприйняття працювало в парі з руками ще краще! Підготували гру в студії Altshift і це їх перший проект на нашій улюбленій платформі, а з огляду на що гра вийшла дуже і дуже цікавою - сподіваюся і не останній.

Геймплей головним чином спрямований на те, щоб зламати вам мозок, причому розробники цього навіть не приховують. Особливих хитрощів по частині графіки і взагалі оточення тут немає, а все що є - магічний куб, по гранях якого повинен переміщатися наш герой. Важливою особливістю є те, що кожна грань куба містить якесь завдання, наприклад, «не в верх». Значить, опинившись на цій межі ви можете відправитися в будь-якому напрямку крім як вгору, інакше програєте. Другим важливим моментом до подій додається обмеження за часом, яке стає все жорсткіше і жорсткіше в міру просування по гранях. Як завжди, чим довше ви змогли протриматися, тим краще і тим вище буде ваш рейтинг, але зробити це не так-то просто, найменша помилка і доведеться починати заново. Крім зменшується кількості відведеного часу на виконання завдання вас чекає і ускладнення по частині самих завдань, чим далі, тим більш заплутаними вони будуть, так що доведеться не просто читати і виконувати, а ще й навчитися швидко розуміти, ще швидше реагуючи.

Особливості гри:

  • Доступно два режими гри, класичний і нескінченний
  • Гарна озвучка і анімація
  • Цікаві завдання, кожен раз різні
  • Регулярно додаються нові ускладнення
  • Можна розвиватися не тільки в рейтингах

Недоліки гри:

  • Без реклами не обійшлося, вона висить вічним банером у верхній частині екрану ...
  • Донат теж є, але я так і не зрозумів навіщо він потрібен.

Підсумок: все рідше зустрічаються гри, які дійсно змушують думати, а якщо цей процес дуже грамотно змогли поєднати з динамічною аркадою, то це взагалі рідкість! Проте, саме це і вийшло об'єднати в грі Not Not - A Brain-Buster, так що, не проходьте повз, це гідний екземпляр!


Реклама

завантажити Not Not - A Brain-Buster 4.6.3 для LG Magna

Нове в цій версії
- Minors bug fixes
Загальна інформація
версія 4.6.3 (75)
дата завантаження 2021-08-09 19:29
Розмір 23.48 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Altshift на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/24 09:41
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |