Faily Tumbler
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Faily Tumbler на андроїд це вкрай незвичайна аркада, яка готова запропонувати вам геймплей, який ви раніше швидше за все не зустрічали, а якщо і зустрічали, то по чистій випадковості. Дякувати за такий неординарний підхід варто розробників зі студії Spunge Games Pty Ltd, яка знаменита трохи іншою грою, назва якої знайоме майже 10 мільйонам гравців, а звучить воно як Faily Brakes. Принцип нової гри трохи схожий, але все ж принципово відрізняється.

Починається відбувається з короткого ролика, в якому головний герой забирається на вулкан, щоб добути собі величезне яйце якоїсь невідомої птиці, очевидно, щоб поїсти, але закінчується все тим, що він порушує цілісність вулкана, який починає діяти. Героя відкидає і по неймовірної інерції відкидає все далі і далі. Саме цим неконтрольованим польотом вам і потрібно постаратися хоч якось управляти, намагаючись збирати золоті монетки і великі яйця, які тут будуть в центрі подій.
Що цікаво, на безліч перешкод, а саме каміння, дерева, кактуси, ліани та інше увагу можна не звертати, врізаючись в більшість з них ви не зможете нанести підопічному хоч якийсь шкоди, а ось якщо прогавите велике яйце, то все, ви програли. Так само це стосується і деяких особливим перешкодам, але це ви зрозумієте в процесі гри.
Кожен раз коли ви зможете зібрати яйце гра триває далі, закидаючи вас все далі і показуючи все нові і нові локації. На особливу увагу заслуговує нехай і специфічна, але все відмінна реалізація механіки гри за принципом «тряпічная лялька», чого багато розробників іноді навіть і не намагаються домогтися в більш актуальні проекти. Засмучує лише те, що кожен раз доводиться починати заново, але в цілому, це турбувати і не повинно, кожен раз гра однаково буде вас веселити і дивувати.

Особливості гри:

  • як далеко ви зможете забратися, враховуючи дивні обставини?
  • величезну кількість перешкод, які не кожні з яких вам зашкодять
  • зберіть деталі для параплана і летіть від всіх проблем
  • цікаві бонуси, які допоможуть протягнути трохи довше
  • прокачивайте навички вашого героя
  • публікуйте свої рекорди в популярних соціальних мережах
  • нескінченний геймплей = нескінченне задоволення


Недоліки гри:

  • реклама та Донат, проте першу можна відключити, заплативши трохи грошей


Підсумок: якщо ви шукали незвичайну аркаду з нескінченним геймплеєм, хорошою анімацією і прекрасної механікою, то не проходьте повз гри Faily Tumbler, вона вам підходить!


Реклама

завантажити Faily Tumbler 4.33 для LG Magna

Нове в цій версії
More bumbling and tumbling
Загальна інформація
версія 4.33 (55)
дата завантаження 2021-11-11 22:06
Розмір 65.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

AD_ID

AD_ID

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/20 07:53
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |