Push Heroes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Проект Push Heroes на андроїд це рольова гра, в рамках якої ми станемо свідками пригод відважного лицаря, який вирішив убити всіх ворогів своїм мечем і деякими знаннями в магії, ваша ж задача направляти його і допомагати в складних моментах. Підготували гру в студії Crazyant, для якої це не перший проект, однак, популярних ігор знайти у них не вдалося, мабуть, основні надії покладаються саме на цей випадок.

З геймплеєм заморочуватися не стали, розбивши його на рівні і представивши кожен як поле 6 на 6 квадратів, яке трохи нагадує настільні ігри, трохи класичну гру Bomberman, але так чи інакше тут є монстри, з якими необхідно боротися, причому розвиватися все буде досить цікаво і динамічно, навіть не дивлячись на покроковий геймплей, в якому вам доведеться вивчати супротивників і прораховувати всі можливі дії з їхнього боку.
Також розробники вирішили впровадити досить цікаве рішення, яке відбивається на всьому геймплее. Як такий ваш герой ходити не може, тому що він переміщається з деяким пластом плиток, що дозволяє рухати і локацію і ворогів, які на ній розташовуються. Це додає необхідність усвідомлювати те, що відбувається і ще більше думати над тим, що ж станеться після вашого ходу. Однак саме це і допомагає знаходити вихід з найскладніших і навіть безвихідних на перший погляд ситуацій, що безумовно додає інтересу відбувається, захоплюючи ще більше і більше.

Особливості гри:

  • Класичний покроковий геймплей з інноваційними фішками
  • Кілька варіантів знищення ваших ворогів
  • Чотири типу локацій
  • Понад два десятки монстрів
  • Цікава історія, яка затягне вас на тривалий час
  • П'ять різних героїв, які мають свої унікальні особливості
  • Прокачивайте своїх героїв щоб стати сильніше!


Недоліки гри:

  • Реклама і Донат присутні, але реклама не заважає, а без доната можна легко обійтися.


Підсумок: гру Push Heroes можна сміливо порекомендувати всім шанувальникам класичних рольових ігор, а також тим, хто шукав гру, за якої можна провести не один вечір, а то і тиждень.


Реклама

завантажити Push Heroes 1.1.0 для LG Magna

Нове в цій версії
更新最新版
Загальна інформація
версія 1.1.0 (10)
дата завантаження 2017-05-22 16:10
Розмір 68.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
SymantecMobileInsight → AppRisk:Generisk

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-05-22 19:12:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/19 08:20
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |