SCRAP
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра SCRAP для андроїда, це дуже динамічний ранер в якому ви будете керувати роботом, який поставив перед собою одну єдину мету - втекти з фабрики, яка його і породила. Підготували гру в студії Woodland Games, для яких це всього другий проект, причому перший складно назвати популярним, так що, відверто кажучи, студія невідома. Що ж стосується дивацтв, то вони почнуться практично відразу, так як ви майже відразу зрадієте тому, що гра виявилася платною. Друга кумедна фішка - ціна, яка перевищує три долари! Сподіваюся, геймплей хоч якось цьому відповідає.

Починається все з невеликої історії, яка хоч якось пояснює те, що відбувається. Ми опиняємося на деякій автоматизованої фабриці, де збирають роботів. Причому, як видно, до певного етапу у них є свідомість, яке, потім, перепрошивати стандартною програмою, так чи інакше, відбувається якийсь збій і наш робот розуміє, що пора звідси бігти, так і починається чергова гонка, у якій, на щастя, є фініш, у всякому разі, гра розбита на рівні, а значить, її можна пройти!
На вашому шляху буде маса перешкод, так як фабрика не може випустити шлюб назовні, так що, доведеться постаратися, особливо якщо враховувати той факт, що хоч якось пригальмувати свого робота ви не зможете, мабуть, гальма тут теж в останній прошивці. Динаміка, рівень складності, озвучка, графіка - все це на пристойному рівні, негативу не викликає, але якщо вже ми говоримо про платну гру, то я буду чіплятися.
А якщо чіплятися, то виправдання трьом доларам ми не знайдемо. Рівні однотипні, це факт, причому вони постійно збільшуються в розмірах, що посилює ефект від однотипності. Багато перешкоди зливаються з заднім фоном, це, відверто кажучи взагалі не найкраще дизайнерське рішення, доводиться постійно тримати очі в напрузі, це теж стомлює.

Особливості гри:

  • 3 різних світи по 10 рівнів
  • 11 додаткових рівнів у вигляді бонусу
  • досить висока складність і динаміка
  • приємна графіка і хороша анімація
  • просте управління
  • ніякої реклами і доната


Недоліки гри:

  • гра платна, ціна - три долари, без пробної версії


Підсумок: не дивлячись на спроби розробників уявити гру SCRAP як щось унікальне і навіть художнє, пропонуючи її власникам ескізи, начерки і навіть шпалери для робочого столу нічого не вийшло, а з огляду на що за це потрібно ще й три долари заплатити, то я боюся гра так і залишиться відомою невеликій купці людей.


Реклама

SCRAP для LG Magna

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/16 08:06
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |