Good Morning Fox: runner game
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Good Morning Fox: runner game це казуальна аркада, смисл якої від мене досить плавно втік, практично як і головний герой гри - руда лисиця. Підготували гру в студії Yablio, це їх другий проект, що пояснює деякі моменти, але все ж озвучити їх доведеться, так чи інакше.

Геймплей розбитий на рівні, кожен з яких представляє собою планету, по якій вам належить переміщатися. Дивно це? Безумовно, тому що масштаб вашої лисиці, а так само інших елементів явно або завищені, або планета дуже маленька, у всякому разі пробігти її по екватору займає досить скромне час. Але на цьому дива не закінчуються. Якщо звертали увагу, то найчастіше планети схематично зображують складаються з синіх і зелених ділянок - води і суші, тут так само, ось тільки бігати вам припаде до «воді», а точніше між «швів» квадратиків різних відтінків синього, які воду тут замінюють . Відразу варто сказати, що думати про це не варто, інакше підриває голову. Правила тут дуже прості - потрібно зібрати всіх курок і все яйця, на газон не можна, червоних курок не можна, повертати можна тільки на 90 градусів. Начебто все дуже просто, проте, скільки і чого зібрати на кожному рівні потрібно - невідомо, що теж дивно, можна було б і поділитися такою важливою інформацією. Проте, складність у рівнів буде зростати, так що, технічно, гра затягне вас на тривалий час, а ось затягне чи насправді - час покаже.

Особливості гри:

  • оригінальна нізкополігональних графіка
  • майже чверть сотні рівнів на кожній планеті
  • кожен наступний рівень трохи складніше
  • багато пасток і дивацтв
  • просте управління
  • ніякого доната! (Купувати тут реально нічого)


Недоліки гри:

  • іноді буде з'являтися реклама


Підсумок: об'єктивно, крім деяких дивацтв, в грі Good Morning Fox: runner game немає нічого поганого, однак, смисл як мінімум відсутня для мого розуміння, можливо він відсутній взагалі? Тоді гру можна назвати пробою пера, в якій розробники тестують нову графіку.


Реклама

завантажити Good Morning Fox: runner game 1.6 для LG Magna

Нове в цій версії
Performance optimization
Select HD graphics or not
Загальна інформація
версія 1.6 (25)
дата завантаження 2018-11-19 06:30
Розмір 31.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

REAL_GET_TASKS

REAL_GET_TASKS

PACKAGE_USAGE_STATS

PACKAGE_USAGE_STATS

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/04 07:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |