Blocky Castle
4.1 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Blocky Castle для андроїда це дуже яскрава аркада в якій вашим завданням стане допомагати різним звірятко добиратися до їхнього улюбленого атракціону, про який я розповім трохи пізніше. А поки познайомимося з розробниками, роль яких виконала студія isTom Games, з проектами якої ми вже неодноразово знайомилися, наприклад Z Buster або серія ігор про Nyan Cat, зазначу, що вони як і новий проект були яскравими і позитивними, так що, все йде по планом!

Так чи інакше, геймплей тут нагадує деякі тайм-кілери або навіть досить складний ранер, в якому потрібно підніматися вгору по гвинтових сходах, на кожному кроці якої вас буде чатувати якась перешкода, ваша ж задача уникнути їх все і дістатися до самого верху, де вас чекає приз. В цьому і є деяка фішка гри, так як вона розбита на рівні і кожну вежу можна пройти, нехай навіть запам'ятовуючи кращий маршрут і всі пастки. Що ж до призу, то це велика гармата, в яку звір (само собою, надівши шолом) залазить і виконує роль гарматного ядра, ось таке у них розвага! Так само цікавим моментном стане і той факт, що не дивлячись на найпростішу конструкцію з гвинтовими сходами на деяких висотах у вас буде вибір, зайти в двері і опинитися трохи в іншому місці, піти наліво або направо, від цього набір пасток змінюється, так що, дослідним шляхом можна визначити що краще і простіше, однак, не завжди найпростіший шлях виявиться найвигіднішим, так як якщо ви заходите в двері, то проскакують кілька витків, де багато небезпек, але так само багато монеток, збирати які необхідно для розблокування інших пе сонажей і для того щоб отримати більше зірок в кінці рівня, так що, можете проходити їх знову і знову, намагаючись поліпшити свій результат! А щоб не вантажити вас високою складністю ви завжди можете зупинитися і подумати, вибираючи свій наступний крок.

Особливості гри:

  • чудова і яскрава графіка
  • милі звірі з дивними захопленнями
  • просте управління
  • затягує і вельми казуальний геймплей
  • можна стояти на місці і навіть повертатися!
  • великий вибір пасток які потрібно вивчати


Недоліки гри:

  • трохи реклами і трохи доната виключно для ледачих


Підсумок: шукали яскраву аркаду? Качайте гру Blocky Castle і насолоджуйтеся, зробити це можна абсолютно безкоштовно, так що, не пропустіть можливість;)


Реклама

завантажити Blocky Castle 1.16.0 для LG Magna

Нове в цій версії
- New level set (the Industrial Zone) added with new graphics
- 20 new challenging levels added
Загальна інформація
версія 1.16.0 (48)
дата завантаження 2021-08-01 01:51
Розмір 48.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

SET_ALARM

SET_ALARM

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки isTom Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.06★ 81.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/05/01 07:06
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |