Comet - A Game of Orbits
4.9 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Comet - A Game of Orbits на андроїд це своєрідна аркада в якій ви будете керувати кометою, можна було б навіть назвати її симулятором комети, але якщо чесно, не думаю що хтось ними реально керував, так що, порівняння не вийде. Підготували гру в студії з цікавим назва Alternative Controls, причому на андроїд це їх перший проект, який поки лише набирає популярність, подивимося що з цього вийде.

Геймплей визначається досить скромним оформленням, яке, на жаль не пропонує нам насолодитися космічними пейзажами, зоряного неба тут на жаль немає. Однак, є планети, об'єкти які потрібно збирати, є комета який ви керуєте, а так само є всілякі перешкоди, наприклад інші комети, стикатися з якими явно не варто.
Розбита гра на рівні, яких на даний момент досить мало - трохи менше 30 штук, проте, складність плавно зростає, так що займе це вас не на один день, швидше за все. Основне завдання, як я вже написав, «зібрати» або знищити (тут не дуже зрозуміло що саме відбувається) об'єкти біля планет, які, по всій видимості, є їх супутниками. Мета відбувається теж відсутня, але хіба це має бентежити, зокрема, якщо відносити гру до розряду тайм-кілерів?
Що стосується фізики, що відбувається і управління, то це вас обов'язково порадує, тому що доведеться враховувати гравітацію, особливо коли ви запускаєте комету на початку рівня, потім траєкторію можна трохи скорегувати, але все ж, найголовніше - початок. Відбувається все дуже плавно і навіть заворожує ...

Особливості гри:

  • приємний геймплей і плавна анімація
  • плавне зростання складності
  • ще більше рівнів в прийдешніх оновлення
  • просте управління, для якого знадобиться один палець
  • ніякого доната
  • відмінна фізика гравітації


Недоліки гри:

  • присутня реклама, яку можна відключити за 1 долар
  • скромне оформлення, хотілося б космос, який красивіше ніж чорне полотно ...


Підсумок: приємний тайм-кілер Comet - A Game of Orbits цілком сподобається тим хто цінує фізику і плавну анімацію, тим же хто любить очима гра може не здатися вражаючою.


Реклама

завантажити Comet - A Game of Orbits 9.4 для LG Magna

Нове в цій версії
New level selector UI
New N-Body physics and N-Body levels
Загальна інформація
версія 9.4 (134)
дата завантаження 2020-04-13 09:52
Розмір 34.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.93★ 98.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/30 07:56
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |