Charming Runes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Charming Runes для андроїда це справжня знахідка для тих хто любить казуальні аркади, в яких не потрібно знищувати свої нервові клітини, а ось трохи часу якраз знищити можна! Дана гра об'єднала в собі трохи від арканоїд і приблизно стільки ж від класичної гри про видобуток золота, а як саме - читайте далі!
Підготували гру в студії Mighty Games Group Pty Ltd, у якій вже цілих при проекту, на жаль не сильно популярних, але я сподіваюся що незабаром це зміниться.

Геймплей виявився дуже цікавим, не дивлячись на те, що побудований на досить простих принципах і вже знайомих схемах. Як я вже сказав, гра передбачає що ви будете полювати за золотом, так що, вас чекає печера, кирка і вагонетка, як же без них? Однак, печера тут дуже дивна, принаймні ви завжди будете перебувати внизу екрану, а всі блоки, які можна «копати» будуть насуватися зверху, як в арканоїд. Так само за принципом арканоїда ви повинні запускати метати в ці блоки кирки, причому у вас буде можливість прокачати, збільшивши кількість кирок або прокачавши їх шкоди. В цьому плані тут все дуже прозоро - кожен елемент має кількість життів, вказане цифрою на ньому, так що якщо написано «3», значить в цей блок має потрапити 3 кирки, тільки після цього він руйнується. Однак, за один хід ви можете кинути кирки тільки один раз, після чого їх потрібно зібрати, а блоки трохи опустяться. Так само в грі є маса бонусів і підсилень, які дозволять відчувати себе значно краще, та й куди ж без них, гра-то казуальна!

Особливості гри:

  • трощіть блоки і застосовуйте магію
  • зберіть всі види інструменту
  • застосовуйте знайдені руни
  • знайдіть дорогоцінні камені
  • чим більше кирок - тим краще!
  • оригінальна ідея
  • затягує геймплей


Недоліки гри:

  • хочете більше всього - платите грошей, тут така можливість є
  • а ще доведеться дивитися рекламу


Підсумок: прекрасний тайм-кілер і дійсно казуальна аркада, в якій можна легко обійтися і без доната, при бажанні, так що, качайте Charming Runes і здобувайте золото навпаки!


Реклама

завантажити Charming Runes 1.503.3259 для LG Magna

Нове в цій версії
Fixed bugs and stability issues.
Загальна інформація
версія 1.503.3259 (3259)
дата завантаження 2018-08-01 16:14
Розмір 50.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/29 07:25
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |