Smurfs Bubble Story
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Smurfs Bubble Story на андроїд це головоломка, яка випливає вже давно перевіреної тенденції про яку я обов'язково розповім. Так само не менш важливо знати, що підготували гру не в якійсь «зеленої» студії, а аж в Sony Pictures Television, яка, правда, поки що не встигла відзначитися значущими проектами, першим з яких дана гра і стане, до того ж , свій мільйон завантажень вона майже зібрала.

Продовжуючи тему тенденцій поглянемо на те, що відбувається в ігровій індустрії останнім часом. Все частіше стали з'являтися популярні проекти, які своєю популярністю зобов'язані не тільки досвідченим розробникам, а саме такі найчастіше і наймаються для подібного, скільки тому, що базують їх на вже вийшов фільмі, серіалі, мультику або черговий частини чогось подібного, яка ось -ось повинна з'явитися на екранах. У чомусь не погано, тому що мало хто відмовиться отримати зайвий привід взяти участь в житті улюблених персонажів, але є і проблема. Ігри, особливо культові, вони як і багато інших видів мистецтва вимагають різнобічного підходу, наприклад потрібні герої, які сподобаються гравцям, потрібен сюжет, потрібна якась концепція, однак, якщо хтось робить гру по мультику (або з героями мультика, як в даному випадку), то це вже означає що десь можна собі завдання полегшити, так як не потрібно придумувати героїв, вони вже є і більш того, чим точніше вийде скопіювати їх зовнішність - тим краще! Якби на цьому закінчувалося, було б ще терпимо, однак, ламаючи концепцію мультика в даному контексті гру просто зробили черговим представником жанру «Зума», просто додавши туди героїв з мультика ... Про що тут взагалі можна говорити?

Особливості гри:

  • збирайте Смурфіки і різні магічні предмети
  • герої максимально точно копіюють мультик
  • сотні досить складних рівнів
  • приємна графіка і вставки з мультика
  • бийтеся з босами і перемагайте!
  • кілька режимів гри
  • додайте свій аккаунт в Facebook, щоб набридати друзям своїми досягненнями
  • таблиці з лідерами і досягненнями


Недоліки гри:

  • звичайно тут є реклама!
  • звичайно тут є платний контент, розцінки на який швидше лякають, ніж притягують


Підсумок: не раціонально ображатися на розробників гри Smurfs Bubble Story, які добре відпрацювали за наявною схемою, створивши непогану, але абсолютно знеособлену гру, слабо відрізняється від тонни інших проектів. Сумно швидше те, що вони працюють на попит, який створюємо ми з вами ...


Реклама

завантажити Smurfs Bubble Story 3.06.010006 для LG Magna

Нове в цій версії
Gargamel's been causing problems in the village! Luckily, Smurfs are already fixing everything:

-Connection problems fixed
-The block in level 7 has been solved.
-Now ads are working again.
-Pop ups are now properly translated to different languages.

Thank you for playing!
Загальна інформація
версія 3.06.010006 (306010006)
дата завантаження 2022-03-14 14:40
Розмір 236.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/28 07:20
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |