Bumble Up
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Bumble Up на андроїд це в певному сенсі класична аркада, а якщо бути точніше, то тайм-кілер, який передбачає досить примітивний, але затягує геймплей, який не має кінця і краю, не має як такої мети, не рахуючи спроб заробити більше і більше очок, а так же, деякі особливості, які будуть доступні тільки самим наполегливим. Раніше, я б з радістю написав що підготували гру в студії Ketchapp, однак, не дивлячись на її зовнішній вигляд і геймплей це не вони, це студія під назвою The Mascoteers, на рахунку якої вже не один десяток ігор, що мені здається, досить хороший результат, навіть за нашими мірками;)

Що ж нас чекає на шляху до вершини? Для початку, усвідомлення того, що вершина відсутня. Пройти гру не вийде, все що можна зробити - заробити якомога більше очок, кількість яких тут прямо залежить від того скільки ступенів ви змогли подолати. Керувати (в усякому разі на самому початку) потрібно звичайним білим кулькою, який може стрибати вгору по сходах або уздовж по тій, на яку він встиг забратися. Все це необхідно щоб уникнути зіткнення з найрізноманітнішими геометричними фігурами, які будуть сипатися зверху. Будь-яке зіткнення завершує гру, пропонуючи почати заново. Так само, в процесі можна збирати кристали, які можна витратити на інших героїв, щоб замінити нудний білий кульку на щось інше, але геймплей це не змінить. Так само на шляху ви можете зустріти деякі бонуси, які не сильно, але все ж допомагають, при цьому, самому собою, ніж ви вище, тим вам важче!

Особливості гри:

  • різноманітні предмети які будуть сипатися на вас можуть бути вельми кумедними
  • складність зростає плавно, але невблаганно
  • фон іноді може змінюватися ...
  • збирайте якомога більше кристалів щоб витратити їх в ігровому магазині
  • ніякого доната, більш того, купувати тут просто нема чого


Недоліки гри:

  • є реклама, яку можна відключити менш ніж за один долар


Підсумок: чи можна назвати гру Bumble Up хорошим тайм-кілером? Звичайно можна, однак, сильно оригінальної я б її не назвав, втім, вона від цього явно не постраждає;)


Реклама

Bumble Up для LG Magna

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/26 07:46
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |