Lumino City
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Lumino City на андроїд це пригоди з елементами головоломки, які, як би дивно це не здавалося, зроблені руками з картону, паперу, маленьких ліхтарів і двигунів ... Хтось із розробників поглиблюється в новітні технології, а хтось повертається до витоків, ось що з цього виходить! Підготували це чудо в студії Noodlecake Studios Inc, давно нам відомої і дуже нами шанованої, наприклад за Alto's Adventure або серію ігор Zombie Road Trip, а також деякі інші проекти, які стали культовими в своїх жанрах. Їх новий шедевр, однак, не стане таким же популярним, як мінімум тому що він платний, причому ціна досить висока - 5 доларів! Але в цілому, гра того варта, просити їх просто так ніхто не став би.
Ще один недолік, на який важко не звернути увагу - коли гра з'явилася. А з'явилася вона в кінці 2014 року, через місяць була видана для iOS і тільки зараз з'явилася на андроїд ... прикро не так? Однак, саме вона отримала головний приз BAFTA в 2015 році, логічно припустити, що теж не просто так. Але, досить про недоліки, краще обговоримо плюси, яких в грі дуже багато!

Геймплей реалізований на перший погляд в класичному стилі, з іншого боку, він передбачає що ви будете вкрай уважними і ось чому. Сюжетних ліній в грі кілька, є основна, проходячи яку ми зможемо пройти гру, а є побічна, яка передбачає додаткові квести і всілякі завдання, які крім іншого доведеться ще й знайти! Ось саме тому, опинившись на черговий локації не поспішайте йти з неї, коли виконаєте основне завдання, пошукайте додаткові місії, так як повернутися ви вже не зможете.

Особливості гри:

  • все що є в грі зроблено руками, причому умілими
  • дуже красивий і великий світ, який вам належить досліджувати
  • цілком реальні об'єкти на кожній новій сцені
  • різноманітні головоломки
  • в цій грі переплітається світ фізичний і віртуальний


Недоліки гри:

  • немає пробної версії, ціна ж за цей шедевр становить цілих 5 доларів


Підсумок: за гру Lumino City не просто так просять 5 доларів, як на мене, вона стоїть все 50, але мобільний формат відбувається морально не дозволяє встановлювати такий цінник, а варто було б.


Реклама

Lumino City для LG Magna

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/25 08:11
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |