Gangstar New Orleans OpenWorld
3.7 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Gangstar New Orleans OpenWorld це своєрідна відповідь GTA, тільки на мобільній платформі, а значить, порівнювати їх точно не вийде. Однак, з боку кишенькових представників у нас дуже відомий розробник, ім'я якому Gameloft, саме вони встигли відзначитися серією ігор Asphalt, Dungeon Hunter і деякими іншими, безумовно відомими. Дана гра теж не взялася з порожнечі, це продовження серії ігор, попередньої з яких стала Gangstar Vegas, яка зібрала понад 10 мільйонів завантажень! Чи зможе нова частина повторити цей рекорд або навіть перевершити його?

На цей раз доля занесе вас і ваших персонажів в дуже хибне місце, ім'я якому Новий Орлеан, який виблискує лоском розкоші на головних вулицях і переливається склизкой брудом в темних провулках, саме тут вам і пропонують розгорнути свою діяльність в спробі зайняти саму верхівку злочинного світу! Вас чекатиме величезна кількість противників, починаючи з байкерів, які зазвичай об'єднуються в міцні і сильні банди, продажні поліцейські, які тільки і чекають моменту, коли ви опинитеся найбільш уразливі, жерці вуду, які взагалі черпають свої сили на іншій стороні цього дивного світу. .. Однак, чи зможуть вони перешкодити вашим амбітним планам?
А ось що точно не завадить, так це відкритий світ, яким завжди хвалилася ця серія ігор, і, варто відзначити, гірше або менше він точно не став, сотні засобів для пересування, величезний вибір зброї і можливість робити все що ви хочете, їхати куди хочете і мріяти про що ви хочете, не погано для мобільної версії, чи не так?

Особливості гри:

  • відмінна графіка і вкрай популярний формат
  • зброю, автомобілі і гангстери!
  • вперше в серії ігор з'явиться якась подоба онлайну
  • необмежені можливості розвитку
  • великий відкритий світ
  • цікаві завдання і відмінний сюжет


Недоліки гри ... і до речі на даний момент їх багато!
Те що грі потрібна інтернет і вона буквально тріскається від кількості доната - це нормально, в межах студії Gameloft, ви хіба іншу ситуацію у них спостерігали? А ось той факт що гра дуже погано оптимізована, не працює на більшості пристроїв і не передбачає можливість змінити якість графіки ... ось це вже неприпустимо, так що, чекаємо великого оновлення, яке все це має виправити.

Підсумок: якщо відмахнутися від технічних недоліків, які так чи інакше будуть вирішені, то з'явися гра Gangstar New Orleans OpenWorld році так в 2001, то велика ймовірність що про ту ж GTA ніхто б і не дізнався, або, вона б не дорахувалася як мінімум половини шанувальників, однак, зараз не 2001 рік, втім, для мобільного телефону або планшета дуже навіть не погано!


Реклама

завантажити Gangstar New Orleans OpenWorld 2.1.1a для LG Magna

Нове в цій версії
Shred your opponents with a new gun, Gangstars!

• DEADLY FLANKER: A quick and devastating new weapon for your fights! Get in and check it out.

Enjoying this update? Don't forget to give us a 5-star rating :)
Загальна інформація
версія 2.1.1a (21100)
дата завантаження 2020-12-23 09:28
Розмір 66.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
3.72★ 74.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/21 08:42
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |