Ninja Tobu
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Ninja Tobu на андроїд це скакалки, головна фішка яких у високій динаміці, яку забезпечує відмінна анімація і прекрасному звуковому супроводі, що виразно складно не помітити, крім іншого, ми отримуємо не черговий вертикальний ранер, а цілком приємну гру, яку можна при бажанні навіть пройти! Підготували її в студії CerebralFix, з якої ми ще не стикалися, не дивлячись на те, що це вже шостий їх проект, ну, так чи інакше, нарешті познайомимося.

Геймплей являє собою досить звичну ситуацію в якій вам потрібно рухатися вгору, уникаючи найрізноманітніші перешкоди, грамотно придумані розробниками таким чином, щоб забезпечити плавне зростання складності і деякий своєрідні баланс, без якого іноді буває туго. Наш підопічний відрізняється умінням чіплятися практично за будь-яку поверхню без шипів і навіть вміє стрибати відштовхуючись від повітря, що вряди-годи можна успішно користуватися. Так само він може блискавично переміщатися по локації, уникаючи небажаних зіткнень. Само собою все це буде під вашим контролем, але на щастя управління в грі виявилося вельми зручним і зрозумілим, так що ви зможете швидко звикнути і почати ставити рекорди, намагаючись обійти чергового суперника. Так само варто відзначити що в даній варіації пригалок ви можете зупинитися і подумати, проте багато часу цьому приділяти не варто, так як після вашого першого стрибка знизу починає рухатися платформа з шипами, яка створює додатковий привід для того щоб ви поквапилися;)

Особливості гри:

  • хороша графіка і відмінна анімація
  • чудовий саундтрек і озвучка
  • динамічний геймплей
  • просте управління
  • складність зростає плавно


Недоліки гри:

  • реклама та Донат, трохи того й трохи іншого


Підсумок: в принципі, реклама в грі Ninja Tobu не заважає, а Донат не покликаний полегшити проходження гри, за нього ви просто зможете купити інших персонажів, так що обійтися без усього цього можна легко, зате скачати гру можна безкоштовно, зробити це я вам і рекомендую.


Реклама

завантажити Ninja Tobu 1.8.7 для LG Magna

Нове в цій версії
* Added buttons to mute music and sound effects separately
* Improved support
* Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.8.7 (597)
дата завантаження 2021-06-06 18:34
Розмір 77.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки CerebralFix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/18 07:50
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |