Bethesda® Pinball
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Bethesda ® Pinball на андроїд це пінбол, причому пінбол цей максимально сучасний, що пропонує нам кілька режимів гри і який виглядає так як ніхто інший в цьому жанрі, та й взагалі, нічого подібного ви точно не знайдете! Підготували ж гру в студії, яка вже не в перший раз випускає пінбол, мова йде про Zen Studios, яка чим тільки цей жанр не поповнила, так що, прийшов час чергового бонуса для шанувальників.

Сенс того що відбувається в пінболі і так всім ясно, залишається лише одне питання - чому ж унікальний даний представник жанру? Відповідь досить проста - оформленням і деякими можливостями, про що ми зараз і поговоримо. Почати варто саме з оформлення, так як саме воно притягує найбільше уваги. Графіка, анімація і ефекти тут на належному рівні, ніж мало кого можна здивувати, а ось той факт що за основу для оформлення столів вирішили взяти три інші ігри - це вже цікаво! Всього нас чекає три різних типи столів, які відрізняються не тільки оформленням, а й правилами гри:

  • Перший стіл - заснований на грі Fallout, тут вас чекають пустки, наслідки апокаліпсису, можливість об'єднуватися з іншими гравцями і деякі інші фішки.
  • Другий стіл - гра DOOM, де вас чекають монстри і знайомі локації, особливо якщо цей шутер не пройшов повз вас.
  • Третій стіл - гра The Elder Scrolls V: Skyrim, що передбачає різні предмети, броню і магію, ресурси які потрібно добувати, різноманітні завдання та сутички з відомими персонажами.


Як бачите, практично кожен, залежно від уподобань може вибрати щось для себе, але з цим є проблема, так як вибрати можна тільки один тип столу, якщо ж захочете інші - доведеться заплатити по 3 долари за кожен. Так само в грі є можливість битися з іншими гравцями, але там без доната все складно, а полірується набір недоліків кількістю реклами, до якої, напевно, все і так вже звикли.

Підсумок: крім нав'язливого доната, а так само безкоштовної можливості вибрати тільки один стіл гра Bethesda ® Pinball це сучасний і дуже цікавий пінболл, який пропонує три принципово різні спрямованості, в залежності від ваших уподобань.


Реклама

завантажити Bethesda® Pinball 1.0.11 для LG Magna

Нове в цій версії
Fixed a crash when claiming challenge chest
Загальна інформація
версія 1.0.11 (18)
дата завантаження 2018-07-02 17:06
Розмір 46.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Zen Studios на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/17 07:48
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |