Maze Dungeon
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Maze Dungeon на андроїд це аркада, головною ідеєю якої стане лабіринт, однак, сам по собі лабіринт не має особливого сенсу, а ось те як це все оформили як раз навпаки, наповнює змістом все, що відбувається. А оформили це все розробники зі студії uaJoyTech, яка вже випускала інші ігри розвиваючого характеру, однак, нічого подібного я в принципі не бачив, ні в них, ні у кого-то еще.

Як я вже сказав, гра являє собою лабіринт, з якого як зазвичай потрібно вибратися. Але тут є відразу кілька важливих особливостей. Перша - тут дуже темно, але наш кулька наповнений енергією, так що він світиться, ніби радіоактивний ... Це дозволяє висвітлювати трохи дороги перед собою, вибираючи куди відправитися на розвилках. Все б нічого, але на кожен лабіринт у нас буде всього 99 ходів, кожен раз коли ви перекочувалися кубик - він втрачає цифру, так що, якщо дійдете до нуля, доведеться перезапускати рівень. Завдання знайти двері теж не зовсім така проста як може здатися, навіть якщо ви знайдете двері, то вона повинна світитися тим же кольором що і ваш кубик, а якщо ви по дорозі до неї зібрали енергію іншого кольору і ваш колір змінився, то пройти не вийде , доведеться або починати заново, або, якщо дозволяє кількість ходів, знайти енергію потрібного кольору і повернутися.
Так чому ж я не вважаю цю гру повноцінної головоломкою? Та просто тому що думати фактично тут не потрібно, потрібно лише адекватно сприймати тривимірний простір і запам'ятовувати рівні, вони тут кожен раз повторюються, дозволяючи отримати хоч якийсь шанс на перемогу. Але все це можна пробачити, так як гра дуже красива;)

Особливості гри:

  • приємна графіка, відмінне неонове свічення
  • хороша фізика і анімація
  • оригінальний геймплей
  • зростаюча складність
  • багато рівнів
  • просте управління


Недоліки гри:

  • без доната і реклами ну ніяк обійтися не вийшло


Підсумок: не те щоб зовсім круто, але гра Maze Dungeon залишає вельми позитивні враження, особливо якщо ви чесно постараєтеся запам'ятати деякі рівні, з іншого боку, кожен раз починаючи заново можна діяти не замислюючись і іноді це працює ...


Реклама

завантажити Maze Dungeon 1.3 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.3 (100033)
дата завантаження 2019-09-13 16:27
Розмір 23.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Усі додатки Dreamy Dingo на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/14 08:37
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |