Rio: Match 3 Party
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Rio: Match 3 Party на андроїд це цілком собі класична головоломка рівня «три в ряд» де вам належить розгрібати завали з яскравих і соковитих фруктів, допомагаючи героям мультика «Ріо» вирішити їх забавні проблеми і дасть вам можливість поспілкуватися з ними трохи більше. Підготували ж гру в дуже відомої студії Plarium, більш відомої таким гучним проектом як Vikings: War of Clans, який був їх досить вдалою спробою відібрати шматок пирога у Clash of Clans, однак, до справи це слабо відноситься, тому що які саме претензії на цю гру у розробників доведеться ще зрозуміти.

Упевнений, дуже багато гравців і зараз пам'ятають таку знамениту гру як Angry Birds, де ми теж стикалися з окремою частиною гри, яка оповідала нам про веселих і яскравих тропічних героїв однойменного мультика, ось тільки на той момент, популярність гри працювала на кінопрокат, а не навпаки, а як же на цей раз? Просто інших ігор цієї серії у розробників не було і за великим рахунком гра мало чим відрізняється від величезної кількості конкурентів, так красива, та якісна, але кого ви сьогодні зможете цим здивувати? Загалом, можна довго думати про те кому це потрібніше, але найпростіше взяти це просто як гарну і позитивну головоломку того формату до якого багато хто вже звик і я впевнений що свою заслужену популярність вона обов'язково отримає!

Особливості гри:

  • дійсно райські локації, яскраві, тропічні і соковиті!
  • велика кількість рівнів в найвіддаленіших куточках світу
  • постарайтеся зібрати всіх папуг з мультика, тут їх ціла колекція!
  • виконуйте завдання, заробляючи можливість пройти на наступний рівень
  • розблокуйте і використовуйте унікальні можливості героїв
  • увійдіть в гру через Facebook щоб дарувати подарунки своїм друзям
  • ще більше рівнів в найближчих оновленнях


Недоліки гри:

  • трохи реклами і багато доната


Підсумок: яскраво, якісно, красиво ... приблизно тому в грі Rio: Match 3 Party стільки доната і є реклама, що в повній мірі компенсує той факт, що скачати її можна безкоштовно, однак, грамотні мікро-платежі ніколи не залишать вас в спокої, тут головне пріоритети вірно розставити;)


Реклама

завантажити Rio: Match 3 Party 1.13.3 для LG Magna

Нове в цій версії
An all-new update includes minor fixes, gameplay tweaks, and other enhancements. It's never been a better time to be the life of the party!
Загальна інформація
версія 1.13.3 (3840)
дата завантаження 2019-01-29 11:26
Розмір 95.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/12 08:27
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |