Cosmic Express
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Cosmic Express на андроїд це на перший погляд досить звичайна головоломка від інді-студії Draknek, яка і раніше випускала ігри, здебільшого прості і досить незначні, слабо популярні, як мінімум тому що велика їх частина була платною.
Така ж проблема виникла і з цією грою, причому розробники просять за неї майже 6 доларів! Зрозуміти, як і чому виникла така вартість я і спробував.

Гра отримала простий сюжет, дії якого будуть розгортатися в космосі, на якихось віддалених колоніях, куди, не дивлячись ні на що спромоглася дістатися залізниця, але саме ви будете відповідати за прокладку маршруту і процес їх заселення.
Кожен рівень являє собою невелику локацію під куполом, яка буквально висить в космічному просторі. У кожного «купола» є вхід, звідки починає рух ваш поїзд і є вихід, до якого потрібно його привести. Однак, є кілька ускладнень, які і формують всю складність гри і роблять її саме головоломкою, а не рядовий аркадою.
Найголовніше, при прокладанні маршруту врахувати що поїзд повинен спочатку проїхати повз прибульця, який заплигне в нього, а потім проїхати повз коробки, в яку він переселиться. Складність полягає в тому, що в поїзд поміщається тільки один пасажир, а рейки не повинні перетинатися. В цілому, геймплей оригінальний і дуже цікавий, але як мені здається, цього недостатньо для вартості, яку за гру призначили.
Так, гра стала переможцем на деяких виставках і декількох номінаціях, але знову ж таки, нічого з ефектом «вау» ви тут не знайдете, а якщо враховувати що складність зростає досить швидко, хоч і плавно, можливо, ви витратите багато часу ламаючи собі голову над проходженням.

Особливості гри:

  • якісне оформлення і цікавий геймплей
  • багато оригінальних рівнів
  • просте управління
  • ніякої реклами і доната


Недоліки гри:

  • пробної версії немає, ціна явно завищена


Підсумок: хороша гра за завищеною ціною, ось що можна сказати про Cosmic Express, однак, її можна сміливо рекомендувати всім шанувальникам цікавих головоломок, для яких вартість гри не матиме принципового значення.


Реклама

Cosmic Express для LG Magna

Усі додатки Draknek на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
1.58★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/09 08:49
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |