CANNON LAND FAMILY
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра CANNON LAND FAMILY на андроїд це аркада, яка черпає свої ідеї з старого циркового номера, який називався «людина-ядро», тема специфічна, але якщо обійтися без людей і додати гумору, то виходить дуже навіть актуально! Підготували гру в студії Erepublik Labs, яка вже випускала щось подібне, але про це трохи пізніше;)

Якщо розбиратися, то перед нами продовження іншої гри, яка називалася майже так само - Cannon Land, не можу сказати що вона стала особливо популярною, але було прийнято рішення повернути на наші невеликі екрани всіх персонажів (тут це мультяшні котики) і додати їх сім'ї, які теж не проти залізти в пушку ...
Геймплей ж являє собою казуальну аркаду, яка трохи нагадує будь-який проект формату «зуму» і навіть злегка Flappy Bird, але, само собою, все не так складно. Сенс полягає в тому, що необхідно стріляти котиком з однієї гармати в іншу, таким ось дивним чином пересуваючись по локації, намагаючись зібрати якомога більше монеток і виконуючи досить прості і зрозумілі завдання, наприклад, пройти 10 гармат або зібрати стільки-то монеток, все просто і позитивно, а оформлення гри тільки цього і сприяє. Гра допустила деяке спрощення, так як коли вам потрібно потрапити в іншу гармату, вам не потрібно цілитися в її дуло, можна потрапити в будь-яке місце ... В цілому, це зручно, особливо якщо рекомендувати гру дітям. Однак, складність рівнів і завдань буде зростати, так що, що не розслабляйтеся і тренуйте влучність, саме вона вам тут обов'язково стане в нагоді;)

Особливості гри:

 • простий геймплей і просте управління
 • захоплюючий сюжет про милих котиків
 • більше трьох десятків рівнів
 • є нескінченний режим для найзатятіших
 • півсотні нових персонажів
 • кожна сім'я грає на своїй унікальній локації
 • різноманітні гармати з унікальними можливостями
 • прикольна графіка
 • кожен день можна отримати приз
 • гра переведена на 10 мов


Недоліки гри:

 • є трохи реклами і присутній невеликий Донат


Підсумок: якщо перша частина гри вам сподобалася, то CANNON LAND FAMILY обов'язкове для скачування, по суті, це те ж саме, тільки контенту більше, набагато більше. Якщо ж ви не грали в минулу частину, то можна рекомендувати даний проект для розміреного проведення часу, наприклад дітям або тим, кому набрид нав'язливий екшен.


Реклама

завантажити CANNON LAND FAMILY 0.97 для LG Magna

Нове в цій версії
We've added a reward every time you get repeated Pet Bullets! Now playing the Lottery is funnier than ever!
Загальна інформація
версія 0.97 (16)
дата завантаження 2017-04-04 10:19
Розмір 67.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (2)
Cyren → AndroidOS/GenBl.E6D83053!Olympus

Fortinet → Riskware/Generic.Z.2ECB41!Android

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-04-04 13:21:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/08 07:13
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |