Cracked Mind: 3D Horror Game
1.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Cracked Mind: 3D Horror Game це квест для андроїда, головною фішкою якого стала похмура, лякає атмосфера, яку ваш герой зміг знайти в звичайному, на перший погляд, будинку, де його безумовно чекає щось жахливе. Підготували гру в студії ARPAplus, яка випускає гри з найрізноманітніших напрямків, починаючи з головоломок і закінчуючи жахами, про які зараз і піде мова.

Ламаючи стереотипи, почну з мінусів даної гри, їх всього два. Перший цілком зрозумілий кожному - безкоштовно ви зможете скачати тільки пробну версію, повна ж версія обійдеться в 3 долари, що складно назвати величезною сумою, особливо за умови що оцінити те, що відбувається можна безкоштовно. Так само, безкоштовна версія буде відволікати рекламою, але це менша з усіх проблем.
Другий мінус, який можна віднести до більшості ігор жанру - в грі дуже темно, світла на всіх локаціях не вистачає до жаху ... Однак, саме жах повинен опанувати вами за задумом розробників, так що, грати рекомендується в темний час доби і з навушниками , так як звук теж забезпечує належний ефект.

Сюжет гри починається досить відсторонено, але в повній мірі розкривається, завдяки вставкам між етапами і іншим подіям, що відбуваються, якщо коротко, то буде цікаво! Історія ж розповідає про вашого героя, який був цілком успішною людиною, у нього була хороша робота, сім'я і повна відсутність проблем, але одного разу він прокидається в своєму будинку, але його відразу насторожує лякає тиша, будинок порожній, а спробувавши розібратися в тому, що відбувається він починає розуміти, що страх його міцно охопив уже повністю ... На додачу йдуть і Скрімер і паранормальні явища і дивні події, які будуть супроводжувати практично кожен ваш крок, прекрасна подача!

Особливості гри:

  • дійсно страшна історія
  • шматочки коміксу, що відкриваються поступово і розкривають сюжет
  • приємна 3D графіка
  • просте управління
  • складні завдання і головоломки
  • цікавий сюжет


Підсумок: дійсно страшну гру зробити складно, проте Cracked Mind: 3D Horror Game справляється зі своїм завданням, особливо якщо у вас повна версія і ви дотримуєтеся рекомендації по обстановці під час гри;)


Реклама

завантажити Cracked Mind: 3D Horror Game 1.5 для LG Magna

Нове в цій версії
FULL VERSION - NOW FREE !!!
Загальна інформація
версія 1.5 (5)
дата завантаження 2018-03-15 22:31
Розмір 23.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/04 06:53
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |