Deep Town: Mining Factory
4.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Deep Town: Mining Factory на андроїд це вельми цікавий і якісний тайм-кілер, який дозволить вам не тільки здійснити подорож на іншу планету, а й зайнятися там справою! Йтиметься про якусь суміш клікера і стратегії, а головною вашим завданням буде керувати видобутком пооезних копалин, які і привели вас в таке віддалене місце.
Підготували гру в студії Rockbite Games і на даний момент це їх єдиний проект для андроїда, однак, судячи з його якістю і оформлення, наміри у цих авторів більш ніж серйозні.

Скромний сюжет гри розповість вам історію про те, як ви вирушили на видобуток корисних копалин на іншу планету, озброївшись самим передовим обладнанням. Однак, відразу після приземлення основне обладнання виходить з ладу і залишається лише два варіанти - з ганьбою і величезними збитками повернутися назад або почати працювати з тим що є, в надії отримати з цього щось гідне. Само собою, обраний другий варіант, так що, ви приступаєте до видобутку копалин за допомогою підручних засобів, однак, ніхто не заважає вам розвиватися і вивести процес на новий технологічний рівень.

Чим же вам належить займатися?

  • Ведемо глибокі розкопки.

Копати тут можна дійсно глибоко, планета дуже велика. Під землею ж вас чекають коштовні камені, всілякі метали і звичайно ж цікаві знахідки, без яких будь-які розкопки були б порожніми.

  • Розвиваємося!

Купуйте роботів, спеціальні бурильні установки і багато іншого, головне, укладатися в бюджет який ви встигли викопати;)

  • Розвивайте промисловість!

Щоб швидше розвиватися і повністю забезпечити весь процес видобутку вам допоможуть всілякі заводи та інші споруди які можна прикупити в ігровому магазині;)

  • Вивчіть історію планети.

Розкопки в усі часи допомагали археологам дізнатися трохи більше про минулі цивілізації, тут ситуація схожа - чим більше і глибше копаєте, тим більше всього цікавого ви зможете дізнатися про те, хто жив на цій планеті раніше!

Недоліки гри:

  • як зазвичай, реклама і Донат переслідують будь-які починаючи в бізнесі


Підсумок: дуже гарний, а головне цікавий клікер Deep Town: Mining Factory стане відмінним приводом для часу, яке ви приділите своєму смартфону;)


Реклама

завантажити Deep Town: Mining Factory 5.3.9 для LG Magna

Нове в цій версії
Celebrating Deep Town's 5th anniversary
Загальна інформація
версія 5.3.9 (359)
дата завантаження 2022-04-03 23:07
Розмір 77.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/03 07:46
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |